A Sanofi olyan vezető gyógyszeripari vállalat, amely a páciensek szükségleteit helyezi előtérbe. Célunk, hogy a legújabb tudományos innovációk felhasználásával több, mint 7 milliárd ember egészségének megőrzésére és életminőségének a javítására kínáljunk megoldásokat. Ezt szem előtt tartva igyekszünk egy jobb és egészségesebb jövőt építeni mindenki számára.
Szeretnél Te is részese lenni ennek a küldetésnek?

Üzleti folyamatok támogatása specialista

A munkakör célja:

    Új munkatársunk feladatkörébe fog tartozni a telephely offline rendszereinek működtetése a fejlesztés iránti igényekhez és a felhasználó követelményekhez igazodva.

A munkahelyről:

    A Sanofi nagytétényi központja a vállalatcsoport disztribúciós és logisztikai telephelye, ide kerülnek a többi gyártó telephelyről kikerülő elkészült gyógyszerek, hatóanyagok. Összesen 45 országba történik a szállítmányozás: Magyarországon kívül főként Oroszországba, Közép- és Kelet Európába, Közép-Ázsiába és más országokba világszerte.

FELADATOK:

  • A telephely offline (főként Windows alapú) rendszereinek ismerete és működtetése
  • Az üzlet fejlesztés iránti igényeinek felmérése, a felhasználó követelmények megértése
  • A telephelyi offline rendszerek fejlesztésének kezdeményezése a felhasználó követelmények alapján
  • A telephelyi folyamatfeltérképezési projekt támogatása
  • Projekt munkákban az “Üzleti folyamatok támogatása” csapat képviselete
  • Az “Üzleti folyamatok támogatása” csapat jelentési feladataiban való részvétel támogatása (riportok készítése)

IDEÁLIS JELÖLTTEL KAPCSOLATOS ELVÁRÁSAINK:

  • Friss diplomások jelentkezését is várjuk! IT / Üzleti / Közgazdasági / Logisztikai végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Erős Windows felhasználói ismeretek (Excel magas szintű ismerete követelmény)
  • Kitűnő interperszonális/kapcsolatteremtési képesség

ELŐNYT JELENT:

  • 1 éves multi környezetben és/vagy logisztika területén szerzett tapasztalat
  • Windows Access, Infopath és SAP-ban való jártasság

Amit kínálunk:

  • Határozott idejű szerződés 1,5 évre
  • Jó hangulatú, támogató csapat
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Vállalati busz (Blaha Lujza térről, ill. a Corvin negyedből)
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás
  • Rendszeres vállalati rendezvények
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság
  • Éves egészségügyi szűrőprogram

    A Sanofi 2018-ban elnyerte „Az Év Gyógyszergyára” címet a Medicina Fórum független szakmai bizottságának döntése alapján.

    A magyarországi Sanofi 2019-ben „Top Employer” minősítést kapott immár 2. alkalommal és történetében először globális szinten is elnyerte a legkiválóbb munkáltatóknak járó díjat.

    A Sanofi a világ egyik vezető gyógyszeripari vállalata, amely több mint 100 000 munkavállalójával 170 országban nyújt egészségügyi megoldásokat. Jelenlétünk Magyarországon meghatározó, a Sanofi a belföldi árbevétel tekintetében a 2. legnagyobb gyógyszeripari szereplő, a teljes árbevétel vonatkozásában pedig a 21. legnagyobb vállalat.
    Hazánkban több mint 100 éves múltra tekintünk vissza, és mintegy 2000 kollégánk dolgozik négy telephelyen - Csanyikvölgyben, Nagytétényben, Újpesten és Veresegyházon - a fejlesztés, a termelés, az értékesítés és a disztribúció területein.
    Szerteágazó hazai tevékenységünknek köszönhetően innovatív terápiás megoldásokat kínálunk a cukorbetegség, az onkológiai és a ritka betegségek kezelésére, valamint humán oltóanyagainkkal támogatjuk a megelőzést és az egészségmegőrzést. Vény nélkül kapható termékeinkkel piacvezetők vagyunk Magyarországon: népszerű márkáink (pl. az Algoflex termékcsalád, a No-Spa, a Normaflore, a Pharmaton Vital, a Magne B6 stb.) széles körben jól ismertek.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest XXII. kerület, Harbor Park

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat.