Üzleti folyamatok automatizálása gyakornok

Bosch Group

Budapest, X.kerület

Bosch Group

Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte.

Köszöntünk a Bosch világában.

A Bosch budapesti telephelye 1991-ben nyitotta meg kapuit. Több, mint 2700 munkatársunk dolgozik közösen. Számtalan fejlesztési projekt mellett, a budapesti telephely dél-kelet európai értékesítési központként regionális feladatokat is ellát, gépjárműalkatrészek, gépjármű-diagnosztikai készülékek, kéziszerszámok, valamint thermotechnikai berendezések és biztonságtechnikai rendszerek területén. Támogató osztályok, mint például a pénzügy, kontrolling, beszerzés, kommunikáció és humán erőforrás, szintén itt végzik tevékenységüket.

Főbb feladatok, munkák:

  • ► RPA és üzleti intelligencia megoldások tervezése és megvalósítása a Bosch üzleti folyamatainak támogatására

    ► RPA fejlesztések üzemeltetése, first level support

    ► Projekt dokumentáció elkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • ► Gazdasági informatika, informatika tanulmány

    ► Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony

    ► Automation Anywhere, Push bot Catalytic, az MS Power Apps ismerete előny

    ► A Python és a Power BI ismerete előny

    ► SAP ismerete előnyt jelent

    ► MSSQL és Transact-SQL alapszintű ismeretek

    ► „Self-organized attitude „

    ► Angol nyelv társalgási szintű nyelvtudás/német nyelvtudás előny

    ►Analitikus és a kreatív gondolkodás

    ► Jó kommunikációs készség

    ► Csapatban való munkavégzés képessége

    ►Motivált, rugalmas hozzáállás a cél elérése érdekében

    ►Kezdeményezőképesség

Amit kínálunk:

  • Application process: Please apply with your English CV!

    Your future job location offers you:

    flexible worktime options benefits and services | various sports opportunities | catering facilities | good access to local public transport | room for creativity | urban infrastructure

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Automatizálás

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Bosch Group