Üzleti folyamat automatizálás - Analyst/ Junior Tanácsadó

Ezt a lehetőséget pont Neked találták ki, ha…

    • informatikai és közgazdasági területeken végezted vagy végzed tanulmányaidat (nem feltétel az informatikai végzettség, azonban a megfelelő jelölt rendkívül erős informatikai érdeklődéssel rendelkezik),
    • már van minimum 0-2 év tapasztalatod hasonló munkakörben,
    • magyarul és angolul is magabiztosan kommunikálsz írásban és szóban,
    • jártas vagy üzleti adminisztrációban és fogalmakban,
    • haladó szintű ismereted van a Microsoft Windows és Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook) termékcsaládban,
    • haladó szinten vagy Microsoft Excel programozásban (VBA),
    • ismersz legalább egy adatbázis technológiát (pl. Microsoft T-SQL, MySQL)

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

    • Üzleti folyamat automatizálási projektekben: folyamat felmérésben, elemzésben, fejlesztésben, dokumentálásban és tesztelésben,
    • Kutatási és elemzési feladatok elvégzésében különböző technológiák vonatkozásában,
    • Nemzetközi csapatokkal való kapcsolattartásban,
    • A projektmenedzserek munkájának támogatásában, a projektekhez kapcsolódó tervezési, szervezési, ellenőrzési, riportálási feladatok támogatásában.

Mit ajánlunk számodra?

    • Kihívásokkal teli munkát egy fiatalos, motivált "Smart Digital Finance - Digital Transformation" csapat tagjaként, nemzetközi cégnél
    • Személyes és szakmai fejlődési lehetőséget
    • Versenyképes fizetést és juttatásokat

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Magyar (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezz hozzánk pár kattintással, és éljünk meg közös sikereket.