OTP Bank Nyrt.

OTP Bank

Vállalati Igazgatóság Értékesítéstámogatás és Üzletfejlesztési Főosztálya

Üzleti elemző szakértőt

keres.

Feladatok:

  • Rendszeres és ad hoc ágazat specifikus jelentések, elemzések készítése a menedzsment, valamint az üzleti döntéshozók és irányító területek részére;
  • Értékesítési teljesítmények és üzleti aktivitások alakulásának nyomon követése, a teljesítményt befolyásoló okok, körülmények feltárása;
  • Vállalati oldali kiszolgáló adatpiacok üzleti oldali fejlesztései feladatainak menedzselése, specifikációk készítése, tesztelése, karbantartás;
  • Vállalati front end rendszert fejlesztő kollégák munkájának támogatása és aktív részvétel a fejlesztési feladatok
  • Vállalati front end felület reporting eszköztárának fejlesztése,
  • Report automatizálási és adatvizualizációs feladatok
  • Együttműködés a bank IT, értékesítési, számviteli és termékfejlesztési területeivel

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Legalább 1 éves releváns munkatapasztalat hasonló feladatkörben
  • Nagy, esetenként több millió soros adattáblák kezelésében szerzett tapasztalat
  • Relációs adatbáziskezelési ismeretek (SQL)
  • Power BI ismeret
  • Analitikus gondolkodásmód, elemzési képesség
  • Magasfokú dokumentációkészítési képesség
  • Precíz, pontos, alapos munkavégzés
  • Kreativitás, jó problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés képessége
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előny:

  • Felsőfokú informatikai másoddiploma/Gazdaságinformatikus MSc/pénzügyi informatikai szakirány
  • Banknál, biztosítónál szerzett tapasztalat
  • Vállalati értékesítéstámogatási vagy CRM területen szerzett tapasztalat
  • KKV piaci és ágazati ismeretek
  • SAP, SAS, Oracle vagy egyéb reporting és adatvizualizációs eszközök ismerete
  • Agilis működési módszertan ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Üzleti elemző
  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. került

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.