Siófoki Siómente Kereskedőház Zrt munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Üzleti elemző, rendszertámogató informatikus

Feladatok:

  • Meglévő alkalmazások támogatása, továbbfejlesztése
  • Adatbázis tervezés, fejlesztés
  • Adat és riportelemzési, tervezési, fejlesztési és tesztelési feladatok önálló végrehajtása
  • Vezetői döntések előkészítése, döntést támogató dokumentumok elkészítése
  • Felhasználók – értékesítési munkatársak informatikai támogatása, esetenként oktatása

Elvárások:

  • Microsoft Access, Excel magas szintű ismerete
  • Novell és Windows hálózat üzemeltetési tapasztalat
  • Strukturált, rendszer szintű gondolkodás
  • Felhasználói és üzemeltetői szemlélet
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Önállóság és aktív csapatmunka

Előnyt jelent:

  • Dos-os platform és C++ programkörnyezet ismerete
  • Jártasság üzleti logika fejlesztésében
  • Kereskedelmi affinitás

Amit kínálunk:

  • Nagyvállalati kötöttségektől mentes közösség
  • Változatos, összetett szakmai feladatok
  • Megbízható, stabil vállalati környezet

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Siófok

Kérjük a jelentkezem gombra történő kattintás után töltse fel jövedelem igényét is tartalmazó fényképes bemutatkozó levelét, szakmai önéletrajzát.