Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Szoftverfejlesztéssel és tanácsadással foglalkozó partnerünk számára az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat:

Üzleti elemző

Feladataid lesznek:

  • Energiaipari szabályzatok, rendszerek megismerése, változások követése
  • Üzleti igények elemzése, megértése és megoldási javaslatok készítése
  • Követelmény analízis készítése és eredményének dokumentálása
  • Átadás-átvételi folyamat támogatása, tesztelésben való részvétel
  • IT fejlesztés követése és a fejlesztési csapattal való kapcsolattartás
  • Ügyfelekkel való önálló kapcsolattartás
  • Funkcionális követelmények specifikálása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki, informatikai vagy gazdasági iskolai végzettség
  • Energiaipari (preferáltan gázipari) tapasztalat, folyamatok ismerete
  • Tapasztalat IT környezetben
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
  • Egyidejűleg több projektben való munkavégzés
  • Eredményorientáltság és a feladatok iránti elkötelezettség
  • Proaktivitás
  • Ügyfélorientáltság
  • Csapatjátékos
  • Precizitás
  • Jó konfliktuskezelés
  • Rendszerszemlélet

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • Agilis módszertanok alkalmazásában való jártasság
  • Tesztelési módszertanok ismerete (pl. BDD)

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Üzleti elemző

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha szeretnél ennek az összetartó, minőséget képviselő, vidám, fiatalos csapatnak a tagja lenni és a sikerekhez hozzájárulni, nincs más dolgod, mint az alábbi Jelentkezem gomb megnyomásával elküldeni önéletrajzod!

Kapcsolattartó:
Pajkos Norbert
+361/88-33-511

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Üzleti elemző
  • Hirdető cég: Reed Specialist Recruitment
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Energiaipari szabályzatok, rendszerek megismerése, változások követése Üzleti igények elemzése, megértése és megoldási javaslatok készítése Követelmény analízis készítése és eredményének dokumentálása Átadás-átvételi folyamat támogatása, tesztelésben való részvétel IT fejlesztés követése és a fejlesztési csapattal való kapcsolattartás Ügyfelekkel való önálló kapcsolattartás Funkcionális követelmények specifikálása
  • Elvárások: Felsőfokú műszaki, informatikai vagy gazdasági iskolai végzettség Energiaipari (preferáltan gázipari) tapasztalat, folyamatok ismerete Tapasztalat IT környezetben Jó kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt Egyidejűleg több projektben való munkavégzés Eredményorientáltság és a feladatok iránti elkötelezettség Proaktivitás Ügyfélorientáltság Csapatjátékos Precizitás Jó konfliktuskezelés Rendszerszemlélet
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-14
Állás, munka még: Reed Specialist Recruitment>