Reed Global - Europe is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

Magyar tulajdonú, informatika biztonsággal foglalkozó partner cégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Üzleti elemző

Az új munkatárs feladatai lesznek:

  • Részvétel az ajánlat, illetve informatikai fejlesztési szerződés műszaki tartamának előkészítésében
  • Együttműködés a projekt összes résztvevőjével; a megrendelői oldallal, illetve házon belül a kereskedelemmel, a projektvezetéssel, valamint a fejlesztéssel és a rendszertámogatással
  • Műszaki dokumentációk, rendszertervek készítése a projekt előkészítésének szakaszában, valamint ezek karbantartása a fejlesztés során
  • Aktív részvétel a műszaki specifikációk részletekbe menő kidolgozásában, beleértve például az adatmodellek tervezését, a működési folyamatok leírását, a képernyőtervek készítését stb.
  • A fejlesztés során felmerülő új megrendelői igények megértése és rendszerbe illesztése
  • Részvétel a tesztelési forgatókönyv kialakításában, magas szintű rendszerintegrációs tesztek elvégzése, az eredmények dokumentálása
  • Részvétel a felhasználói dokumentációk készítésében, illetve az oktatási tevékenységben

Elvárások az ideális jelölttel szemben:

  • Legalább 3 év üzleti elemzői területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Szoftverfejlesztési projektek kivitelező oldali rendszerszervezésében, legalább 2 éves gyakorlat
  • Tapasztalat projekt előkészítési tevékenységekben (ügyféligény felmérése, specifikálás)
  • IT technológiák magas szintű ismerete
  • Nyitottság és jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • 5 évnél több IT üzleti elemzői gyakorlat
  • Adatmigrációs projektekben szerzett tapasztalat
  • IT területhez kapcsolódó végzettség
  • Folyamat felmérési módszertanok ismerete

Amit ígérünk munkatársainknak:

  • Versenyképes fizetés
  • Sokszínű, változatos, érdekes munka
  • Szakmai fejlődés, továbbképzés támogatása
  • Fejlődésre inspiráló, a szakmai tudást megosztó innovatív környezet

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Rendszertervező
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Üzleti elemző
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.