Üzleti elemző

A német ADG Pharmacy Services mbH tulajdonában lévő Novodata Zrt.-LX-Line Kft. magyar cégcsoport komplex gyógyszertári informatikai rendszerek fejlesztését, ezek értékesítését, telepítését és üzemeltetését látja el. Piacvezetőként, országosan mintegy 1800 partnerünk számára biztosítjuk a napi működésükhöz szükséges rendszereket és az ezekhez kapcsolódó szolgáltatásokat. Cégünk jelentős informatikai fejlesztéseket tervez, amelyek megvalósításához tapasztalt üzleti elemző munkatársat keresünk.

Feladataid lesznek

  • az ügyféligények felmérésének menedzselése, követelmények dokumentálása, fejlesztési ötletek konkrét igénnyé alakítása az igénylővel együttműködve
  • rendszerleíró folyamatok megtervezése, folyamatábrák elkészítése, specifikációk írása, tartalmi követelmények megfogalmazása és megvalósításuk ellenőrzése
  • részletes üzleti elemzések elkészítése, user story-k összefoglalása, átadása a fejlesztésnek
  • tanácsadás, szakértői részvétel szoftverfejlesztési projektekben
  • együttműködés a projekt résztvevőivel, ügyfelekkel, beszállítókkal
  • képzések szervezése, az oktatásban való aktív részvétel

Szakmai elvárások

  • felsőfokú IT vagy gazdasági végzettség
  • legalább 3 év szoftverfejlesztésben szerzett üzleti elemzői tapasztalat
  • szoftverfejlesztési módszertanok gyakorlati ismerete
  • modellezési tapasztalat (use case, data, process)
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Az ideális jelölt számunkra

  • proaktív, önjáró és határozott személyiség
  • kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség jellemzi
  • vérében van az ügyfél-orientált hozzáállás
  • rendszerben, strukturáltan gondolkodik
  • pontos, igényes munkát végez

Előnyt jelent

  • projektek menedzseléséhez és szoftverfejlesztéshez szükséges módszertani ismeretek (agilis, ITIL)
  • egészségügyi informatika területén megszerzett tapasztalat

Ezt kínáljuk

  • stabil, nemzetközi hátterű vállalat, itthon 100+ fős szervezet
  • önálló, felelősségteljes munka hosszú távra
  • a vállalaton belül remekül kooperáló szervezeti egységek
  • kellemes munkahelyi légkör, támogató vezetők
  • home office lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Üzleti elemző
  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1132 Budapest, Váci út 182.

Így tudsz jelentkezni

Küldd el jelentkezésedet a JELENTKEZEM gombra kattintva!