Gyógyszeriparban dolgozó partnercégünk az IQVIA Solutions Services Kft. elkötelezte magát az emberi egészség előmozdításában. Céljuk, hogy segítsék az élettudománnyal foglalkozó cégek fejlődését és eredményességét.
A jelenleg kialakult egészségügyi helyzetben is számítunk a jelentkezésedre. Skype interjú, a munkahelyen gondos odafigyelés és adott esetben otthoni munkavégzési lehetőség vár.

Üzleti elemző gyakornok

Főbb feladatok, munkák:

  • - Riportok, elemzések készítése
  • - Prezentációk, modellek készítése
  • - Interjúkon való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • - Folyamatban lévő felsőfokú, nappali tagozatos tanulmányok
  • - Erős középszintű angol nyelvtudás
  • - Magabiztos MS Office ismeretek
  • - Jó kommunikációs készség
  • Munkaidő - Hétfőtől péntekig 8:00-17:00 között heti minimum 20 órában
  • - Rugalmas beosztásban végezhető diákmunka
  • - Hosszú távú munkavégzés

Amit kínálunk:

  • - Bruttó 1765 Ft/óra
  • - Azonnali munkakezdés
  • - Igényes munkakörnyezet
  • - Tömegközlekedéssel könnyedén megközelíthető helyszín
  • - Sziget Fesztivál 2020 napijegy is a tiéd lehet

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Diákmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest VI.

A jelentkezés gombra kattintva tudsz önéletrajzot feltöltve jelentkezni. Ha kérdésed van, bátran írd le azt is.