Üzleti elemző gyakornok (Debrecen)

Bruttó 1 300 Ft/óra bér

UNI Smart Iskolaszövetkezet

4225 Debrecen

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyfélközpontú megoldások fejlesztése SharePoint környezetben.
  • A helyi belső SharePoint oldal karbantartása
  • Részvétel a folyamatfejlesztési megbeszéléseken, mint napi működési követelmény
  • A munkaeredmények dokumentálása és tesztelése
  • Folyamatokkal kapcsolatos jelentések és elemzések készítése
  • Üzleti folyamatok támogatása a BSC számára több informatikai megoldásban

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség angol nyelven
  • Jó analitikus gondolkodással rendelkezik
  • Természetes IT-affinitás
  • Fejlett számítógép-felhasználó tudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • A SharePoint, PowerApps, Power Automate és Power Bi on premise környezetben való szilárd ismeret
  • Legalább egy programozási nyelv ismerete

Amit kínálunk:

Szakmai gyakorlatod leigazolása mellett partnerünk a karriered beindításán túl még képzési lehetőséget is biztosít számodra, ha hosszútávon sikeresen tudtok együtt dolgozni.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Ha felkeltettük érdeklődésed add le jelentkezésed önéletrajzod elküldésével.