EUROMACC Kft.

Cégünk több, mint 20 éve stabilan működő szoftverfejlesztő cég, 100%-ban hazai tulajdonban. Elsősorban a telekommunikációs és államigazgatási szektorhoz tartozó ügyfeleink számára fejlesztünk és üzemeltetünk BSS megoldásokat.

Üzleti elemző

Hirdetés szövege:

    • Az ügyféloldali üzleti folyamatok és igények felmérése
    • Az ügyfél elvárásai alapján javaslattétel új folyamatok kidolgozására vagy a jelenlegiek fejlesztésére
    • Üzleti igény specifikáció, Funkcionális specifikáció, egyéb dokumentációk készítése
    • Folyamatos kommunikáció a fejlesztő, tesztelő csapattal, aktív támogatás
    • Kisebb fejlesztési, tesztelési tevékenységek koordinálása
    • Folyamatos ügyfél kapcsolattartás
    • A már bevezetett rendszerekkel kapcsolatos fejlesztési igények gyűjtése, specifikálása
    • Együttműködés a projektvezetővel, fejlesztési vezetővel
    • Közreműködés a termékfejlesztésben

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Középfokú végzettség
    • Hasonló munkakörben szerzett min. 3 év tapasztalat
    • Alapvető IT ismeretek
    • Szoftverfejlesztési, tesztelési metodológiák ismerete
    • Projekt menedzsment módszertanok ismerete
    • Analitikus gondolkodásmód
    • Ügyfélközpontú megközelítés
    • Kiváló dokumentációs készség
    • Önálló, felelős, precíz munkavégzés
    • Problémamegoldó proaktív személyiség
    • Kíváló kommunikációs készség
    • Magas szintű MS Office ismeret
    • Középfokú angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Felsőfokú közgazdász/informatikai végzettség
    • BSS/ERP rendszerbevezetési tapasztalat
    • Rendszerszervezői tapasztalat
    • Projekt menedzsment tapasztalat
    • Szoftverfejlesztési tapasztalat
    • Tesztelési tapasztalat
    • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

    • Széleskörű szakmai fejlődési lehetőség
    • Szakmai továbbképzések
    • Versenyképes juttatási csomag
    • Laptop, mobiltelefon

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1037 Budapest

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát, melyben fizetési igényét is feltűnteti.