Bővülő csapatunkba

Üzleti elemző

munkatársat keresünk.

Az EN-CO Software Zrt. egyedi szoftverek tervezésével, fejlesztésével, üzemeltetésével, valamint a teljes folyamat menedzselésével foglalkozó cég.

Főbb feladatok, munkák:

  • Partnerek üzleti igényeinek felmérése, megértése és kommunikálása a fejlesztők irányába
  • Az ügyféligények innovatív ötletekkel való támogatása, megoldási javaslatok készítése és tesztelése
  • Üzleti specifikációk és Rendszertervek készítése
  • Üzleti folyamatok megtervezése, folyamatábrák elkészítése
  • Fejlesztés folyamatának támogatása
  • Tesztelési folyamatban való részvétel, tesztjegyzőkönyvek elkészítése
  • Kapcsolattartás a szállítókkal, fejlesztési megrendelések specifikálása, átvétele
  • Verzióváltási próbák és éles verzióváltások tervezése, kommunikációja, az átállás koordinációja és dokumentálása
  • Dokumentáció készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség közgazdasági vagy mérnöki területen
  • Informatikai projektekhez kapcsolódó korábbi tapasztalat
  • Az informatikai szakirodalmat rendszeresen nyomon követed és fontos számodra a folyamatos önképzés
  • Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban
  • Ügyfélközpontú és rendszer szemléletű gondolkodásmód, fejlett problémamegoldó képesség
  • Gyors tanulási képesség, megbízhatóság és felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Proaktív hozzáállás, nyitottság az új feladatokra
  • Tapasztalat agilis, vízesés vagy inkrementális módszertanokkal készülő projektekben
  • Kreatív, megoldás-orientált, csapatjátékos személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Állami szektorban szerzett IT tapasztalat
  • EU-s pályázatokban való részvétel
  • Tisztában vagy a webes-, vastagkliens- és mobil alkalmazásfejlesztés technológia elemeivel
  • Nem ismeretlen számára az elemzések és riportok készítése (SQL alapokon)

Amit kínálunk:

  • 8 órás, bejelentett munka
  • Változatos projektekben való részvétel, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés + egyéb juttatás
  • Belső oktatások, tudásmegosztás
  • Jó hangulatú munkahely, munkavállalóközpontú vezetőség
  • Összetartó, támogató projekt-csapat
  • Rendszeres csapatépítés, céges programok

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Üzleti elemző

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1113 Budapest, Bocskai út 77-79.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, úgy kérünk, hogy magyar nyelvű önéletrajzodat a bérigényed megjelölésével együtt küldd el a részünkre!