ÜZLETI ALKALMAZÁSFEJLESZTŐ

Budapest – IV. kerület vagy Székesfehérvár

MILYEN VÁLLALAT A GRIFFSOFT INFORMATIKAI ZRT.?

    1989-ben alapított társaságunk a 90-es évek közepe óta dolgozik integrált ügyviteli rendszerek fejlesztésén. Cégünk saját szektorának meghatározó és legdinamikusabban fejlődő szereplője. 900 vállalat és költségvetési, illetve közigazgatási intézmény a cégünk által fejlesztett Forrás ügyviteli rendszert használja.
    A megszerzett tapasztalatok felhasználása mellett mindig cél volt a megújulás és az újabb területek, technológiák felé való nyitás. Ennek eredményeként megalkottuk legújabb megoldásunkat, SmartBrick létesítménygazdálkodó szoftverünket. Ezzel az innovációval új kihívások, új lehetőségek előtt állunk. A létesítmény üzemeltetés szektor feladataira komplex megoldással szolgáló újgenerációs program hazai és nemzetközi piacok igényeit is kielégíti.

MI A MUNKAKÖR?

    Rendkívül komplex, változatos, szakmai kihívásokkal teli munkakörbe várjuk új munkatársunkat, aki nyitott arra, hogy a cégünk által fejlesztett integrált ügyviteli rendszerekhez kapcsolódó kiegészítő modulok, interfészek fejlesztésében, utógondozásában részt vegyen.

MILYEN TECHNOLÓGIÁKAT HASZNÁL A FEJLSZTŐI CSAPAT?

  • Adatbázis: MS SQL Server
  • Verziókövetés: GIT
  • Ticketing rendszer: TFS WorkItem
  • Módszertan: Scrum

MIT KÍNÁLUNK?

  • Szakmai fejlődés: képzéstámogatás, szakmai konferenciákon való részvétel biztosítása
  • Folyamatos szakmai kihívások, változatos ügyfélportfólió és feladatok
  • Dinamikus, kimagasló szakmai színvonalat képviselő csapat
  • Nyugodt munkakörülmények
  • Rugalmas munkavégzés
  • Stabil vállalati háttér, versenyképes jövedelem
  • Jó hangulatú csapat

MIT KÉRÜNK?

  • Szakirányú egyetemi/főiskolai végzettség
  • Legalább 3 év pénzügyi/ügyviteli alkalmazás fejlesztői tapasztalat
  • Gyakorlott MS SQL alapú adatbázis fejlesztői tapasztalat
  • Visual Studio fejlesztői környezet ismerete
  • Verzió követő rendszerek ismerete
  • Specifikáció, rendszerterv alapján történő fejlesztés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Precíz, igényes munkavégzés
  • Szakmai nyitottság, önképzés
  • Rendszer és folyamatszemlélet
  • Szakmai angol nyelvismeret

MIT JELENTHET ELŐNYT?

  • ERP ügyviteli rendszer ismerete
  • Forrás SQL, Forrás NET ismerete
  • Agilis fejlesztési módszertan
  • GIT gyakorlati ismerete
  • C#, .NET ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzletfejlesztő
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, Székesfehérvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne csapatunkhoz csatlakozni fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombon keresztül várjuk. A beérkező pályázatokat bizalmasan kezeljük és csak a jelentkezéssel összefüggésben kezeljük és tároljuk.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.