Egy dinamikusan növekvő számviteli és bérszámfejtési szolgáltató vagyunk. Saját irodáink és partnerhálózatunk révén Európa-szerte nyújtunk magas színvonalú szolgáltatásokat. Cégcsoportunk Magyországon 2006 óta piacvezető szerepet tölt be.
Várunk Téged is a Process Solutions Group közel 400 fős magyarországi csapatába, az alábbi pozícióba:

Üzleti alkalmazás fejlesztő

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A cég egyedi webes alkalmazásainak fejlesztése;
  • Már meglévő alkalmazások támogatása, továbbfejlesztése;
  • Alkalmazások integrációja;
  • Folyamatok automatizálása;
  • Fejlesztések tesztelése, dokumentációja.

Várunk Téged a csapatunkba, amennyiben:

  • rendelkezel legalább 1-3 év programozási tapasztalattal az alábbi technológiákban: C#, SQL;
  • középszinten tudsz angolul;
  • erős rendszerszemlélet, magas szintű problémamegoldó képesség, kreativitás és önállóság jellemez;
  • fontos számodra, hogy munkádat precízen és pontosan végezd.

Előnnyel indulsz, ha:

  • rendelkezel HTML, CSS, Angular, Ionic tapasztalattal;
  • ismerős számodra a .NET Core és az MSSQL is.

Amire nálunk biztosan számíthatsz:

  • nyitottság az új technológiákra (Angular, Ionic, .NET Core);
  • fiatalos, piacvezető vállalat;
  • otthoni munkavégzési lehetőség;
  • támogató csapat;
  • szakmai és személyes fejlődés;
  • hosszútávon stabil munkahely.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Projektmenedzsment
  • Tesztelő, Tesztmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. Váci út 33.

Hogyan jelentkezz?

Várjuk magyar vagy angol nyelvű önéletrajzodat a Jelentkezem gombra kattintva, a tárgyban megjelölve „Üzleti Alkalmazás Fejlesztő”.