A Process Solutions - egy budapesti, több mint 350 főt foglalkoztató számviteli szolgáltató cég - fejlesztő csapatába keresünk tehetséges és ambiciózus szakembert. Nálunk lehetőség nyílik a legújabb technológiák elsajátítására, mint például Angular 6, Mongo, .NET Core.

Üzleti alkalmazás fejlesztő

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • A cég egyedi webes alkalmazásainak fejlesztése
  • Már meglévő alkalmazások támogatása, továbbfejlesztése
  • Alkalmazások integrációja
  • Folyamatok automatizálása
  • Fejlesztések tesztelése, dokumentációja

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 1-3 év programozási tapasztalat az alábbi technológiákban: C#, SQL
  • Rendszerszemlélet
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Csapatszellem, magas szintű problémamegoldó képesség, kreativitás, önállóság
  • Megbízhatóság, precizitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • HTML, CSS, Angular tapasztalat
  • Node.js, Socket.io, MongoDB ismeretek
  • SharePoint SDK tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Nyitottak vagyunk az új technológiákra (Angular, Mongo, .NET Core)
  • Fiatalos, lendületes vállalat
  • Szakmai és személyes fejlődés
  • Vonzó béren kívüli juttatások
  • Közösséget építünk
  • Hosszútávon stabil munkahely
  • Piacvezetők vagyunk!

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Munkavégzés helye:

Budapest

Magyar vagy angol nyelvű önéletrajzát „Üzleti Alkalmazás Fejlesztő” jeligével.

Kérjük a jelentkezésben a fizetési igényt is megjelölni!