ÉRTJÜK, HOGY MIT SZERETNÉL, TUDJUK, HOGY MIRE VAN SZÜKSÉGED.
25 évnyi tapasztalatunkkal segítünk neked,
hogy megtaláld a neked legjobb munkahelyet.
Fordulj hozzánk bizalommal!

Üzletfejlesztési vezető (autóipar)

    Fémmegmunkálással előállított alkatrészgyártással, valamint szerszámok tervezési, gyártási és karbantartási tevékenységével foglalkozó autóipari partnerünk részére keresünk agilis és tapasztalt szakembert Üzletfejlesztési Vezető pozícióba Hajdú-Bihar megyei központjukba.

Főbb feladatok:

    • Gyártási képesség, kapacitás értékesítése, új vevők felkutatása, meglévő vevőkörrel való kapcsolat ápolása
    • Vevői ajánlatkérések (gyártóeszköz, alkatrészgyártás) koordinálása, vevővel való egyeztetése
    • Megnyert vevői projektek megvalósításának támogatása a szerződés szerinti végrehajtás és teljesítés érdekében
    • 4-5 fős értékesítői csapat munkájának az irányítása
    • Kiállításokon és vásárokon való részvétel
    • Folyamatos kapcsolattartás a megrendelő cégekkel, partnerekkel
    • Társterületekkel való együttműködés
    • A munkájával összefüggő, és meghatározott heti/havi riportok elkészítése

Munkakör betöltésének feltételei

    • Felsőfokú Műszaki végzettség (Gépészmérnök, Műszaki Menedzser)
    • Autóipari értékesítési tapasztalat
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Outlook, Excel, Word, AutoCAD, MS Projekt)
    • Vállalatirányítási ismeretek (IFS) gyakorlata előnyt jelent
    • Folyamat és LEAN szemlélet, csapatmunka
    • Angol tárgyalóképes nyelvismeret
    • Meggyőző és határozott kommunikáció és prezentációs készség
    • Határozott fellépés
    • Pozitív, gyors, nyitott, rugalmas, problémamegoldó gondolkodás
    • Jó szervező, tervező és elemző képesség
    • Teljesítményorientált személyiség
    • Utazási hajlandóság

Pályázás során előnyt jelent

    • Német nyelvismeret
    • Autóipari szabványok ismerete

Amit kínálunk:

    • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
    • Csapatmunkában, projektekben való részvétel

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Üzletfejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Hajdú-Bihar megye