A Tulipántündér Produkciós Kft. www.dinosafari.hu a Broadway szuperprodukcióit idéző, és a hazai színházi és zenei élet legismertebb szereplőit felvonultató, nagyszabású zenés produkcióval, A Játékkészítővel robbant be a köztudatba, amit élőben 100.000 ember látott, majd 2017-ben jött az Álomutazók, amelyen mindössze pár nap alatt 50.000 néző volt.

Büszkék vagyunk rá, hogy Magyarország egyetlen olyan produkciós irodája vagyunk, amely showműsorok és kiállítások terén nemcsak külföldi licenseket vásárol, hanem saját termékeket hoz létre a nemzetközi piacra. Egyik üzletágunk interaktív élmény-kiállítások fejlesztésével foglalkozik, mint pl. a The Champion, amely látványos, XXI. századi követelményeknek megfelelő élményt tud adni a látogatóinak.

Legújabb fejlesztésünk a Dino Safari VR Park a Köki Terminál Bevásárlóközpontban, amely napjaink legmodernebb VR technikájával kelti életre a föld 100-200 millió évvel ezelőtti élővilágát. Magyarországon először, de Európában is az elsők között épült fel az ultramodern VR stúdió, amely a virtuális valóság eddig még nem látott szintjével várja egy nagy kalandra a látógatókat.

Célunk minden évben 2-3 saját fejlesztésű VR élményt készíteni a nemzetközi piacra, emiatt keresünk a nemzetközi növekedési lehetőségeink kiaknázására új munkatársat:

JUNIOR SALES MANAGER

    Új munkatársunk legfőbb feladata VR élményeink értékesítése a nemzetközi piacon, Family Entertainment Centerek, mozi hálózatok, európai plaza üzemeltető hálózatok, VR élményparkok, múzeumok, és science centerek részére.

    A legnagyobb kihívás ebben a munkakörben egyértelműen az, hogy az eddig külföldi produkciók által uralt nemzetközi piacra magyar fejlesztésű termékeket tudjunk sikeresen bevezetni.

Feladatok

  • VR élményeink nemzetközi piaci bevezetése, piacelemzés, új lehetőségek keresése
  • Partnerkapcsolatok kialakítása
  • Ügyfelekkel való személyes kapcsolat folyamatos fejlesztése
  • Részvétel szakmai kiállításokon, networking eseményeken
  • Akvizíciók esetében az átvilágítási szakasz szakmai irányítása, kapcsolódó szerződések előkészítése, jogászokkal történő egyeztetése
  • A produkciók üzleti tervének előkészítése, folyamatos követése
  • A produkciókhoz kapcsolódó beszámolók készítése (összefoglalók, prezentációk, elemzések)

Követelmények

    Az ideális jelölt rendelkezik már nemzetközi értékesítési tapasztalattal, továbbá jól be tud épülni ebbe a világba, mert itt nagyon fontosak a hosszútávú, már-már baráti kapcsolatok (partnerek eléggé emóciónálisan döntenek). Ha már esetleg a showbusiness-ben is van tapasztalata, az már a non plus ultra, de nem feltétel.

    • Felsőfokú végzettség
    • Legalább 2-3 év üzletfejlesztési, értékesítési tapasztalat, felmutatható eredményekkel
    • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

    Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos, hogy itt nemzetközi szintű szakmai elvárásoknak kell megfelelnie, cserébe viszont hosszútávú biztos szakmai karriert és családias hangulatú (nem multi) cégkultúrát ajánlunk.

    • Versenyképes fizetés
    • Rendkívül innovatív cégvezetés és dinamikusan fejlődő cégcsoport
    • Professzionális nemzetközi üzleti környezet
    • A folyamatos fejlődéssel járó szakmai kihívások
    • Családias hangulatú, fiatalos csapat
    • Előrelépési lehetőség

Egyéb információ az állásról:

    Munkavégzés helye: I. Kerület, Logodi utca
    Munkaidő: főállás
    Munkába állás kezdete: azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Üzletfejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, I. Kerület

Pályázatát (fénykép, magyar nyelvű önéletrajz) az alábbi „Jelentkezem” gombra kattintva, a tárgy mezőben „Junior sales manager”-ként megjelölve.
A motivációs levelet az e-mail szöveges részébe írja (ne csatolt fájl legyen), és a következő kérdéseket feltétlenül válaszolja meg benne:
1. Mi fogta meg a hirdetésünkben, azaz miért dolgozna a nemzetközi show businessben?
2. Miért lenne ez az ön számára testhezálló feladat?
3. Milyen eredményekre a legbüszkébb értékesítési pályafutásából?
4. Mivel lehet önt motiválni?