Synergy Construction Hungary Kft. egy gyorsan növekvő, nemzetközi építőipari vállalat. Nagyszabású ipari, logisztikai és lakossági projekteken dolgozunk, amelyek szerződéses értéke meghaladja a 150 millió eurót. Üzletfejlesztési Menedzsert keresünk budapesti központunkba. További információ a weboldalunkon található: https://syncons.eu/

ÜZLETFEJLESZTÉSI MENEDZSER

Főbb feladatok, munkák:

  • Új ügyfelek felkutatása, kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • Pályázati lehetőségek és építési projekteket felkutatása
  • A benyújtott pályázatok koordinálása, nyomonkövetése
  • A vállalat népszerűsítése több csatornán
  • A marketing tevékenység kooordinálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kommunikációs és prezentációs készségek
  • Pontos, szervezett, bizalmat keltő személyiség
  • Építőipari jártasság
  • Kiváló magyar és angol nyelvtudás
  • Releváns tapasztalattal rendelkezik az ingatlanfejlesztés területén

Amit kínálunk:

  • Kulcsszerep egy folyamatosan bővülő szervezetben
  • Érdekes és kihívásokkal teli projektek multinacionális környezetben
  • Kapcsolatrendszer felépítése az iparági vezetők körében
  • Versenyképes kompenzációs csomag

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzletfejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1138 Budapest, Révész utca 27. 1. emelet

Angol és Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát  a “Jelentkezem” gombra kérjük feltölteni.