Egyedi gépek gyártásával, automatizálással és hidraulikus alkatrészek kereskedelmével foglalkozó győri középvállalat keresi munkatársát az alábbi pozícióba:

ÜZLETFEJLESZTÉSI MENEDZSER

FELADATKÖR

  • potenciális üzleti partnerek felkutatása bel- és külföldön, kapcsolatfelvétel, cégbemutatás
  • üzletépítés koordinálása, összehangolása
  • ügyfélkapcsolati részvétel az ajánlatadástól a szerződéskötésig
  • aktív kapcsolattartás a vevőkkel
  • részvétel a cég exportstratégiájának kialakításában, a végrehajtás irányítása
  • hozzájárulás a vállalat közép és hosszú távú növekedéséhez, profitabilitásához
  • főbb teljesítménymutatók meghatározása, piaci eredmények monitorozása, mérése és elemzése
  • piac-, versenytárs- és trendanalízis készítése, az ügyféligények folyamatos figyelemmel kísérése

ELVÁRÁSOK

  • felsőfokú műszaki végzettség (elsősorban gépész, villamos vagy mechatronikai mérnök)
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • iparban, hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat
  • iparban szerzett kapcsolati tőke
  • 10-15 éves értékesítési tapasztalat
  • kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • jó elemző és problémamegoldó képesség
  • rendszerszemléletű gondolkodás, proaktivitás
  • B kategóriás jogosítvány
  • utazási hajlandóság

ELŐNYT JELENT

  • hidraulikus vagy egyedi gépgyártás területén szerzett tapasztalat
  • tárgyalóképes német nyelvtudás
  • észak-dunántúli lakhely

AMIT KÍNÁLUNK

  • izgalmas, kihívásokkal teli, változatos, kreatív munkakör
  • versenyképes fizetés és egyéb béren kívüli juttatások
  • szakmai fejlődés, továbbképzési lehetőségek, szakmai utak
  • családias munkahelyi légkör
  • kötetlen munkaidő, részben home office-ban is végezhető tevékenység

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzletfejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • >10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Győr, 9027 Juharfa utca 3.