Piacvezető HR szolgáltató cég részére keresünk munkatársat

ÜZLETFEJLESZTÉSI MENEDZSER

(14-9756)
pozícióba.

Feladat:

  • Potenciális leendő ügyfelek személyes látogatása országosan,
  • Tárgyalások, megbeszélések szervezése és lebonyolítása,
  • Ajánlatok adása és utókövetése,
  • Ártárgyalások, szerződések előkészítése,
  • Ügyfélkapcsolatok fejlesztése, fenntartása és javítása,
  • Üzletfejlesztési stratégia fejlesztése, javaslatok kidolgozása,
  • Piac feltérképezése,
  • Adminisztrációs feladatok, jelentések, riportok készítése,
  • Együttműködés a belső üzletfejlesztési csapat tagjaival,
  • Tenderek kidolgozásában való aktív részvétel.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • B2B üzletfejlesztésben, partnerek személyes látogatásában szerzett tapasztalat (szolgáltatási szektorban szerzett tapasztalat előny),
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedően sikeres, biztos hátérrel rendelkező munkahely,
  • Változatos, pörgős, érdekes feladatok,
  • Eredményorientált, együttműködő, jó hangulatú fiatalos csapat,
  • Céges autó, laptop, mobil telefon.

Egyéb információ az állásról:

  • A munkavégzés helye: Országosan Budapest központtal

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9756”-es referenciaszám feltüntetésével a „Jelentkezem” gombon keresztül.