Logisztikai üzletfejlesztési koordinátor

A FIEGE vállalat egy 1989-ben alapított családi vállalkozásból nőtte ki magát egy világszerte 13 000 főt foglalkoztató nagyvállalattá. Magyarországon a Fiege Kft. az elmúlt 15 évben  az egyik vezető szerződéses logisztikai céggé fejlődött, ahol jelenleg több mint 400 főt foglalkoztatunk. Egy vállalkozó szellemű,  rugalmas csapat tagjaként kínálunk lehetőséget a szakmai fejlődésre egy hosszútávú, stabil munkalehetőség keretében.

AMIT KÍNÁLUNK

  • Juttatási csomagunk sokrétű: versenyképes alapbér; havi bruttó 30.000 Ft-os Cafeteria; egyéb juttatások
  • A szakmai fejlődés érdekében lehetőséget biztosítunk nyelvtanulásra, egyéb továbbképzésekre
  • Ingyenes sportolásra adunk lehetőséget a szerződéses partnereinknél, évente egyszer pedig részt veszünk a nemzetközi   Fiege futball kupán
  • Heti gyümölcs napokat szervezünk, színház és futball mérkőzés jegyeket sorsolunk kisebb játékok keretében
  • Támogatjuk a munkába járást
  • Home office
  • Operatív betanulási időszak, melynek során megismerkedhet a raktár, logisztika, és fuvarszervezés folyamataival
  • Fejlődési és előre lépési lehetőség
  • Határozatlan idejű szerződés, heti 40 órás foglalkoztatás hétfőtől péntekig

FELADATOK

  • Logisztikai szolgáltatások értékesítésének előkészítése
  • Komplex raktári és logisztikai tenderanyagok értelmezése és elemzése angol nyelven
  • Felsővezetői döntés előkészítés részeként riportok/ kimutatások/ prezentációk készítése
  • Potenciális új partnerek felkutatása előre meghatározott szempont rendszer alapján
  • Versenytárs elemzés, piackutatás készítése
  • Kapcsolattartás új és már meglévő partnerekkel
  • Beérkező ajánlatok feldolgozása, szerződések előkészítése
  • Üzletfejlesztési osztály munkájának teljes körű támogatása
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú végzettség logisztika/ szállítmányozás/ külkereskedelem területén
  • 1-2 év tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Microsoft Office magabiztos használata (Word, Excel, Power Point)
  • Ügyfélközpontú szemlélet, jó kommunikációs és probléma megoldó készség
  • Stressztűrő képesség, magas fokú rugalmasság
  • Proaktív, energikus személyiség
  • Önálló, pontos és precíz munkavégzés

ELŐNYKÉNT ÉRTKELJÜK

  • Operatív tapasztalat logisztika/ raktározás/ szállítmányozás terén
  • Német nyelvismeret
  • Értékesítői tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

1225 Budapest, Campona utca 1. (Harbor Park Logisztikai Központ)

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.