Üzletfejlesztési és támogatási vezető

Duna House Franchise Kft.

1016 Budapest, Gellérthegy utca 17.

WE SERVE PEOPLE. REAL ESTATE IS OUR PASSION.

Szolgáljuk az embereket. Szenvedélyünk az ingatlan.

A Duna House Csoport a magyar és a regionális ingatlanpiac meghatározó és hiteles szereplője. A régió három országában van jelen, stratégiai célja, hogy regionális szerepét tovább erősítse

A Duna House Csoport Központi Irodájába keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Értékesítési igazgatóval együtt rövid és hosszú távú üzleti stratégiai terv készítése, követése
  • Az újdonságok bevezetésének, nyomon követésének támogatása
  • Kapcsolattartás meglévő üzleti partnerekkel
  • Értékesítői hálózathoz tartozó Franchise irodák napi működésének támogatása
  • Értékesítési versenyek kiírása és nyomon követése
  • Új üzleti folyamatok kialakítása, bevezetése
  • Előadások, fórumok és tájékoztatók megszervezése
  • Az ügyfél- és partnerkapcsolatok segítése
  • Szervezési és ellenőrzési feladatok megfelelő ellátása
  • Piac- és a konkurenciaelemzés
  • Üzleti megbeszélések szervezése
  • Együttműködés más társosztályokkal

Az ideális személy:

Több éves értékesítési és vezetői tapasztalattal rendelkező, magabiztos, dinamikus, energikus egyéniség, aki képes hinni önmagában. Életvidám, céltudatos és kitartó személy. Rugalmas, alkalmazkodóképességének köszönhetően könnyen megtalálja a helyét. Teljesítmény- és sikerorientált, folyamatosan törekszik önmaga fejlesztésére, arra, hogy kihozza magából a maximumot. Jó gyakorlati érzéke van, két lábbal áll a földön, könnyedén átlátja az összefüggéseket, és megtalálja a megoldást. Kreativitását és intuitív megérző képességét kamatoztatni tudja munkájában. Jó érzékkel bánik az emberekkel, képes másokat lelkesíteni, magával ragadni. Nemzetközi hálózatként szempont, hogy leendő kollégánk aktív angol nyelvtudással rendelkezzen, melyet szükség esetén használni és fejleszteni is tudjon.

Amit kínálunk:

  • Professzionális háttér, kiváló infrastruktúra
  • Felkészült szakmai vezető
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Változatos, érdekes, innovatív, kihívást jelentő feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • 1016 Budapest, Gellérthegy utca 17.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképpel ellátott önéletrajzát.