A WESSLING laboratóriumi hálózat, analízisek, és szakértői szolgáltatások széles spektrumát kínálja szerte Európában, melynek magyarországi tagja több mint 25 éve megbízhatóan szolgáltat a hazai piacon. A WESSLING Hungary Kft. Környezetbiztonsági Szaktanácsadási Üzletágába, az alábbi pozícióra keres munkatársat határozatlan időtartamra 2020. február eleji kezdéssel:

üzletági munkatárs

Feladatok:

  • árajánlatok készítése
  • szerződések előkészítése és kezelése
  • elektronikus és telefonos kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • üzletági adminisztratív feladatok ellátása
  • számlázás előkészítése

Elvárások:

    Követelmények (tudás):
    • szakirányú felsőfokú iskolai végzettség, vagy szakirányú középfokú iskolai végzettség

    Elvárt kompetenciák:
    • Együttműködés
    • Rugalmasság
    • Ügyfélközpontúság
    • Precízség, pontosság
    • Jó kommunikációs készség
    • Minőségorientáltság
    • Problémamegoldó képesség
    • Információ szerzés és továbbadás

    Elvárt nyelvismeret:
    • angol nyelv középfokú ismerete szóban és írásban

Előnyök:

  • hasonló területén szerzett tapasztalat
  • számítástechnikai ismeretek
  • környezetvédelem iránti érdeklődés
  • környezetvédelmi területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • cafetéria juttatás
  • modern munkakörnyezet
  • szakmai fejlődés támogatása
  • stabil vállalati háttér

Egyéb információ az állásról:

    Munkaidő/munkarend: rugalmas, napi 8 órás munkaidő, törzsidő 10.00-től 14.00-ig
    Jelentkezési határidő: 2019. december 15.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1045 Anonymus utca 6.

magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzzal, a bruttó bérigény megjelölésével, valamint motivációs levéllel a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Adatkezelési tájékoztató
Amennyiben pályázatával megkeresi Társaságunkat, úgy a szakmai önéletrajzba, illetve a motivációs levélbe foglalt személyes adatait a WESSLING Hungary Kft. az Ön kifejezett hozzájárulása alapján, szigorúan célhoz kötötten kezeli, azt a WESSLING magyarországi cégcsoport tagjain kívül harmadik személy részére az adatkezelés időtartama alatt nem adja át. Az adatkezelés az Ön hozzájárulásának kifejezett visszavonásával, illetve a pályázati eljárást követően anélkül is automatikusan lezárul. A beérkező önéletrajz és motivációs levél törlésére a tárgyévet követő év március 01. és május 31. napjai közötti időpontban, külön felhívás hiányában is sor kerül.