Az ALTEO GROUP

ÜZLETÁGI KOORDINÁTOR

pozícióba munkatársat keres napi 6 órás munkavégzéssel

FŐBB FELADATOK:

  • Folyamatos kapcsolattartás a szervezeti egységek vezetőivel, a munkatársakkal és a kapcsolódó társosztályokkal;
  • Vezetői döntéselőkészítő anyagok, Igazgatósági anyagok, előterjesztések, előkészítése, az elkészítéséhez szükséges információk gyűjtése, feldolgozása, vezetői összefoglalók készítése;
  • Kimutatások, riportok, prezentációk készítése;
  • Projekt dokumentáció /pályázatok/ egyéb dokumentumok összeállítása;
  • Projektjelentések készítése, a projektek nyomon követése, a projektek ütemterv szerinti megvalósulásának ellenőrzése;
  • A budapesti régióhoz tartozó, telephelyi adminisztráció ellátása;
  • HR terület irányába adatszolgáltatás, nyilvántartások vezetése, dokumentumok továbbítása;
  • Szervezési feladatok: üzleti megbeszélések, találkozók, utazások megszervezése, az ezekhez szükséges információk és dokumentációk biztosítása;
  • Naptárkezelés, vezetői határidős feladatok nyilvántartása, tárgyalási anyagok előkészítése, levelezések önálló lebonyolítása;

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú műszaki, gazdasági vagy jogi végzettség;
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat;
  • Magas szintű MS Office ismeret;
  • Önállóság;
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség;
  • Határozott, együttműködő, proaktív személyiség;
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás követelmény, német nyelvtudás előny;
  • Utazási hajlandóság Budapest területén belül;

AMIT KÍNÁLUNK

  • Biztos vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség;
  • Változatos feladatkör, összetartó csapat;
  • Versenyképes juttatási csomag;

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest területén belül, heti 3 napban a XIII. kerületben, további 2 napon a XIV. kerületben

Jelentkezési határidő:

    2019. január 2.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Pályázatírás
  • Részmunkaidő 6 óra

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképpel ellátott önéletrajzod – a bérigényed
megjelölésével – az itt található űrlapot kitöltve küldd el részünkre.