A profession.hu Kft. Magyarország piacvezető állásportálja és egyben a hazai online piac egy legsikeresebb terméke. Ügyfeleink közt egyaránt megtalálhatóak a legnagyobb nemzetközi vállalatok, kis- és középvállalkozások, valamint start-up cégek. Büszkék vagyunk arra, hogy sok ezer munkavállaló, potenciális pályázó választ minket minden nap és rengeteg embernek segítettünk már állást találni. Csapatunkba keressük tapasztalt munkatársunkat az alábbi munkakörbe:

Üzletág asszisztens

Talán pont téged keresünk!

Mik lesznek a feladataid:

  • A toborzó csapat, csapatvezetők és társosztályok támogatása statisztikákkal, riportokkal
  • Egyéni teljesítmény riportok elemzése
  • Árbevételi adatok elemzése csatornánként, iparági kimutatások készítése
  • Konkurenciafigyelés Árajánlatok/ tender anyagok elkészítésében való részvétel
  • Havi hírlevél elkészítése

Ami kell ahhoz, hogy sikeresen pályázz:

  • Legyél Excel guru!
  • Vagy legalábbis ne jelentsen problémát a függvények, kimutatások és lekérdezések használata, mert excel lesz bőven
  • Légy analitikus: Jó, ha érdekel, milyen üzleti infót rejt egy halom szám Ügyfélközpontú gondolkodás, nálunk a boldog ügyfél az első

Miért lesz jó döntés számodra:

  • Piacvezető, sikeres márkánál dolgozhatsz
  • Nagyon jófej a csapat, önszerveződő közös reggelik, belső szakmai meetupok, bulik, csocsó, szülinapi-, évfordulós édességekkel megrakott asztal vár rád
  • Innovatív, professzionális közegben felelősségteljes munkát végezhetsz

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Marketing, Média, PR
  • Piacelemző, Piackutató

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

200.000 HUF

Munkavégzés helye:

1123 Budapest, Nagyenyed utca 8-14.