Glovita Kesztyű Zrt.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Üzemviteli műszerész

A Glovita Kesztyű ZRt. Közép-Európa egyik legjelentősebb munkakesztyű gyártó és forgalmazó cége. Saját gyártásban készítjük a különböző típusú kötött kesztyűket, illetve forgalmazunk egy teljes mártott kesztyű választékot is. Cégünk 90 éves múltra tekint vissza és a jelenlegi gazdasági helyzetben szeretnénk bővíteni a jelenlétünket különböző ipari szegmensekben. Ehhez a feladathoz keresünk egy új munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

Japán automata kesztyűkötőgépek üzemvitel közben előforduló hibáinak kijavítása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

-lakatos vagy elektronikai műszerész végzettség
-3 műszak vállalása, esetenként túlóra is
-érdekeltségi rendszer miatt a csapatmunka

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

előny , de nem feltétel a textiliparban szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

megbízható, bejelentett munkahelyet
-betanulási időt biztosítunk segítőkész, felkészült kollégák folyamatos segítségével
-nyári , téli leállás, melyet már januárban közöl a cégvezető
-fizetett munkaközi szünet
-próbamunka biztosítunk egyszerűsített foglalkoztatás keretében (3) melyhez nem szükséges megszakítania jelenlegi munkaviszonyát

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

9027 Győr, Kandó Kálmán utca 15.

A " Jelentkezés" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát!