Üzemviteli munkatárs

MVM ÉMÁSZ Áramhálózati Kft.

Gyöngyös

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Feladatok

  • Közreműködés a régióhoz beérkező műszaki, ügyek kivizsgálásában, kezelésében
  • Közreműködés a régió éves tervezett feladatainak előkészítésében
  • Az elvégzett munkák minőségének ellenőrzése
  • Területi irányítók munkájának segítése, egyes célfeladatok összefogása
  • A szakterület működésével összefüggő egyéb előkészítési, elemzési és ellenőrzési feladatok elvégzése
  • Részvétel az általa ellenőrzött folyamatok és nyilvántartási rendszerek működésének elemzésében, szükség esetén fejlesztési javaslatokat kidolgozásában
  • Munkairányító rendszer kezelése, adatelemzés
  • Terv-tény elemzések, statisztikák és kimutatások készítése,
  • Munkatársak szakmai támogatása
  • Jogszabályok, rendeletek, szabványok, belső előírások gyakorlati alkalmazásának segítése, ellenőrzése a vonatkozó belső szabályzatok szerint
  • Közreműködés a munkabiztonsági és tűzvédelmi eszközök ellátásának biztosításában
  • Ellenőrzések (társasági alkalmazottak, alvállalkozók)
  • Panaszügyek kezelése, vizsgálata
  • Szakmai oktatások, vizsgák szervezése a régióközpontban
  • A régióközpont személyzetének vizsgáinak, feljogosításainak nyilvántartása, adatok naprakészen tartása
  • Munkavédelmi eszközök, szerszámok rendszeres ellenőrzése, valamint munkavédelmi, környezetvédelmi, tűzvédelmi és vagyonvédelmi előírások betartása és betartatása

Amit kérünk

  • Felsőfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési képesség
  • Komplex műszaki-gazdasági szemlélet
  • Jó szervezőkészség és problémamegoldó képesség
  • Terhelhetőség, rugalmasság, nyitottság a változásokra
  • B” kategóriás gépjárművezetői engedély és vezetési gyakorlat
  • Innovatív, pozitív, energikus személyiség

Előnyt jelent

  • Angol nyelvtudás
  • Villamos hálózati szakterületen szerzett gyakorlat
  • Szakirányú munkavédelmi vagy környezetvédelmi képesítés

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Hosszú távú és biztos munkalehetőség egy stabil állami vállalatnál
  • Kompetencia alapú fejlődési lehetőség
  • Széleskörű, kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag: 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria
  • Áramdíj kedvezmény
  • Magán egészségbiztosítási szolgáltatás
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Rugalmas munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Rendszergazda
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

Gyöngyös

Gyöngyös