A VIDEOTON Elektro-PLAST Kft. munkatársat keres:

ÜZEMVEZETŐ

(profit centrum menedzser szerelő üzembe) munkakörbe

Feladatok:

  • 100-200 fős gyártó egység (üzem) komplex, operatív szintű vezetése
  • külföldi vevőkkel való aktív kapcsolattartás
  • vevői igények alapján gyártás szervezése, irányítása és felügyelete a munkabiztonság, termékminőség, termelékenység és gazdaságosság figyelembevételével
  • középvezetők munkájának irányítása, ellenőrzése munkatársak fejlesztése, értékelése
  • eredmény orientált erőforrás gazdálkodás, hatékonyság folyamatos ellenőrzése, hatékonyságot javító intézkedések kiválasztása, bevezetése
  • új termékek sorozatgyártásba vitelének támogatása
  • munkatársak kiválasztása, betanítása, értékelése és motiválása
  • a vállalati, ISO, MEBIR és EIR szabványok, módszerek és előírások betartásának biztosítása, ellenőrzése

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • többéves vezetői, gyártási tapasztalat
  • stratégiai gondolkodásmód, kiváló kommunikációs készség
  • határozott, dinamikus személyiség
  • angol nyelvtudás
  • MS Office ismeret

Fizetés:

  • versenyképes

Egyéb juttatások:

  • céges autó, mobiltelefon, laptop, fiatalos, lendületes csapatban történő munkavégzés, sportolási, üdülési lehetőség, térítésmentes orvosi ellátás, étkezési hozzájárulás, továbbtanulási lehetőség, vidékiek számára albérleti elhelyezés biztosítása, hazautazás támogatása

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Termelésirányítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Kaposvár

étkezési jegy, céges autó, mobiltelefon, céges üdülés, üdültetés