Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Trenkwalder Kft.
Fejér megyei partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Üzemvezető

Főbb feladatok, munkák:

  • Az üzem tevékenységi körébe tartozó munkák megszervezése, felosztása, irányítása, ellenőrzése
  • Együttműködés a hatósággal a fémzárolások előkészítésében és végrehajtásában
  • A beosztott dolgozók feladatának meghatározása, felügyelete, szakmai irányítása.
  • Az épületek, gépek, berendezések karbantartásának, üzemeltetésének folyamatos biztosítása
  • Beszállítási, feldolgozási és kiszállítási ütemtervek készítése a nyers és készáruk vonatkozásában
  • Társosztályokkal való együttműködés
  • Minőség-ellenőrzési folyamatokban való részvétel
  • Ki- és beszállítások szervezése és felügyelete

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Agrár végzettség (előny: agrármérnök)
  • Hasonló területen szerzett vezetői gyakorlat
  • Jó szervezőképesség, csapatjátékos
  • Kiváló kommunikációs képesség, magabiztos fellépés, rugalmas, terhelhető, nyitott személyiség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • A szántóföldi vetőmagok vetőmagüzemi feldolgozási és fémzároltatási folyamatainak ismerete
  • Vetőmag-üzemvezető feladatkörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Céges gépjármű biztosítása
  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség hosszú távon

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök

Munkavégzés helye:

Fejér megye

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Üzemvezető
  • Rövid pozíció név: Üzemvezető
  • Hirdető cég: Trenkwalder Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Fejér megye
  • Feladatok: Az üzem tevékenységi körébe tartozó munkák megszervezése, felosztása, irányítása, ellenőrzése Együttműködés a hatósággal a fémzárolások előkészítésében és végrehajtásában A beosztott dolgozók feladatának meghatározása, felügyelete, szakmai irányítása. Az épületek, gépek, berendezések karbantartásának, üzemeltetésének folyamatos biztosítása Beszállítási, feldolgozási és kiszállítási ütemtervek készítése a nyers és készáruk vonatkozásában Társosztályokkal való együttműködés Minőség-ellenőrzési folyamatokban való részvétel Ki- és beszállítások szervezése és felügyelete
  • Elvárások: Agrár végzettség (előny: agrármérnök) Hasonló területen szerzett vezetői gyakorlat Jó szervezőképesség, csapatjátékos Kiváló kommunikációs képesség, magabiztos fellépés, rugalmas, terhelhető, nyitott személyiség Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) B kategóriás jogosítvány
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-12
Állás, munka még: Trenkwalder Kft.>