Veszprém megyei autóipari partnercégünk számára keresünk

ÜZEMVEZETŐ kollégát

Feladatok:

  • A társaság üzemének irányítása
  • A gyártás során a technológiai fegyelem betartásának felügyelete
  • Termelés ütemezése, a munkatársak feladatainak beosztása
  • Szakmai támogatás, beszámoltatás, kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Karbantartási feladatok szervezése
  • Az üzem technológiai fejlesztésének támogatása
  • Javaslattétel a minőség javítására
  • Munkatársak motiválása
  • Minőségügyi követelmények betartatása

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (előny: gépészmérnök)
  • Minimum 3 éves vezetői tapasztalat
  • Magabiztos, középszintű angol vagy német nyelvtudás
  • MS Office programok készségszintű használata
  • Kiemelkedő konfliktuskezelési és kommunikációs készség, vezetői készségek
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Erős rendszerszemlélet
  • Önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, precizitás

Előnyök:

  • Autóipari minőségirányítási rendszerek ismerete (IATF 16949, ISO 9001, VDA)
  • Hegesztés, sajtolás területén szerzett ismeretek

Amit kínálunk:

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Barátságos, korrekt munkakörnyezet és feltételek
  • Stabil hátterű cég

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Mérnök
  • Mérnök vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Veszprém megye

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.