Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Merkbau cégcsoport
huszonöt éves múltra visszatekintő, kiskunhalasi székhellyel rendelkező, stabil hátterű, tiszta magyar tulajdonú társaság. Kisebb vállalkozásból indulva, családias légkörét megtartva nőtte ki magát egy közepes méretű, a régió egyik meghatározó, több lábon álló szervezetévé. Fő tevékenységi köre országszerte az építési fővállalkozás, generál kivitelezés, valamint 1996-tól az építőanyag és szerszám, szerszámgép kereskedelem, kiemelten a dél-alföldi régióban. Cégünk 2004 óta az Újház Zrt. beszerzési társaság tagja.

Az újonnan épült betonacél üzemünkbe

ÜZEMVEZETŐ

pozícióba keresünk munkatársat.

A cégcsoportról és vállalatról további információk a www.merkbau.hu oldalon olvashatók.

ÚJ MUNKATÁRSUNKRA AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTUNK:

    • Betonacél beszerzés:
      • Új gyártók, partnerek felkeresése, szerződéskötés
    • Meglévő partnerekkel kapcsolattartás, tájékoztatásuk a meglévő akciókról
    • Kapcsolattartás a kivitelezési üzletággal, a betonacél igények kielégítése a projekteken
    • A termelés folyamatos költség-eredmény követése
    • Megrendelések felvétele, fuvarszervezés
    • Reklamációk kezelése
    • Kint levőségek kezelése

ELVÁRÁSAINK:

    • Felsőfokú szakirányú végzettség (építőipar, közgazdaságtan)
    • Kiemelkedő kommunikációs készség, erős kereskedelmi szemlélet, vevőközpontúság
    • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
    • „B” kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
    • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

    • Építőanyag/betonacél kereskedelem területén szerzett tapasztalat
    • Német és/vagy egyéb középszintű nyelvismeret

AMIT KÍNÁLUNK:

    • Versenyképes juttatási csomag
    • Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható vállalatnál
    • Önálló munkavégzés,
    • Dinamikus, fiatal csapat
    • Folyamatos szakmai kihívás

Egyéb információ az állásról:

    MUNKAVÉGZÉS HELYE: Kiskunhalas, illetve változó
    MUNKAVISZONY IDŐTARTAMA: Határozatlan
    MUNKAIDŐ: Teljes
    MUNKÁBA LÉPÉS NAPJA: azonnal
    BEKÜLDÉSI HATÁRIDŐ: 2017.10.09.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Kiskunhalas

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a „JELENTKEZEM” gomra kattintva küldheti meg.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: MERKBAU KFT>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Üzemvezető
  • Rövid pozíció név: Üzemvezető
  • Hirdető cég: MERKBAU KFT
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Bács-Kiskun megye
  • Város: Kiskunhalas
  • Feladatok: Betonacél beszerzés: Új gyártók, partnerek felkeresése, szerződéskötés Meglévő partnerekkel kapcsolattartás, tájékoztatásuk a meglévő akciókról Kapcsolattartás a kivitelezési üzletággal, a betonacél igények kielégítése a projekteken A termelés folyamatos költség-eredmény követése Megrendelések felvétele, fuvarszervezés Reklamációk kezelése Kint levőségek kezelése
  • Elvárások: Felsőfokú szakirányú végzettség (építőipar, közgazdaságtan) Kiemelkedő kommunikációs készség, erős kereskedelmi szemlélet, vevőközpontúság Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint) „B” kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-09-25