A hazai húsliba előállításból jelentős mennyiségi részesedéssel rendelkező Tranzit Csoport, elsősorban sovány víziszárnyas – kacsa és liba – és csirke tenyésztésével, feldolgozásával és kereskedelmével, kisebb részben növénytermesztéssel van jelen nem csak a magyar vagy európai, de a világ számos országában.
A kis családi vállalkozásból indulva, mára az egyik legnagyobb céggé kinőve magát, a folyamatos fejlesztések, a nemzetközi módszerek és tapasztalatok gyors átvétele, valamint az élelmiszerhigiéniai és állatjóléti kritériumoknak való magas szintű megfelelés áll minden körülmények között a vállalatvezetés középpontjában.
Ennek megfelelően mindig a legjobbra törekszünk és úgy kínálatunkba, mint annak egyes elemeibe tudásunk legjavát sűrítjük az állandó és megbízható prémium minőség érdekében.
Ennek a minőségnek a fenntartásához szakképzett és elkötelezett munkatársakra van szükségünk, akiknek folyamatos képzései és fejlődési lehetőségek mellett a kiváló munkakörülményeket is biztosítani kívánjuk.

A Tranzit-Ker Zrt. Hortobágyi Keltető üzemébe keresünk munkavállalót

Üzemvezető helyettes

munkakörbe.

Feladatai:

  • A Keltető üzem vezetésében való részvételt
  • Műszak és munka tervezés és szervezés
  • Az üzem folyamatos munkájához szükséges alapanyagok rendelése, fogadása, készletezése
  • A Keltető technológiai előírásai alapján az üzemmenet koordinálása
  • Napos állat kiszállítás tervezése, szervezése, felügyelete
  • Előírt higiéniai utasítások betartása, betartatása és ellenőrzése
  • Napi/Heti/Havi adminisztrációs feladatok elvégzése, riportok készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség – elsősorban agrár területen
  • Szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját gépjármű
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Csapatban való gondolkodás
  • Vezetői rátermettség

Amit kínálunk:

  • stabil vállalati háttér
  • változatos, mozgalmas feladatok
  • versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Műszakvezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Hortobágy

Információ kérhető az alábbi telefonszámon: 06-21/233-3954