Magyar tulajdonban lévő, több telephellyel rendelkező cégünk, a világ 10 legnagyobb prémium márkás autóipari beszállítója közül háromnak beszállít, több mint 10 európai országban, valamint Közép-Amerikában.
Fő profilunk, a magasnyomásos technológiával megmunkált alumínium öntvények gyártása. Autóipari, gépipari, illetve elektrotechnika ipari vevőink számára, vevő-specifikus igényeikhez igazodva, a legmagasabb szintű gyártási és fejlesztési hátteret biztosítjuk.

Üzemvezető

Keressük azt a munkatársunkat, aki átlátja a gyártási folyamatot, észreveszi a hiányosságokat, képes fejlesztési javaslatot tenni, szívesen irányít egy csapatot, tettre kész és motivált.

Feladatok:

  • Az irányítása alá tartozó 50-70 fős csoport szakmai irányítása
  • A zökkenőmentes gyártás biztosítása
  • A minőségügyi követelmények és munkavédelmi előírások betartása betartatása, munkafegyelem megkövetelése
  • A költségek figyelemmel kísérése
  • A termelő berendezések hatékony használatának biztosítása
  • A heti kapacitásnak megfelelő dolgozói létszám biztosítása
  • Az összes fontos termelési probléma jelentése a termelési vezetőnek
  • A dolgozók munkájának, teljesítményének értékelése, fegyelmi szabályok alkalmazása
  • Együttműködés a műszakvezető kollégákkal, társterületekkel (HR, logisztika, karbantartás stb.)
  • Új gépek, berendezések beüzemelésében, üzembe helyezésében való aktív részvétel
  • Aktív részvétel a termelés során felmerülő hibák, problémák elhárításában

Elvárások:

  • Minimum 3 év szakmai és vezetői tapasztalat fémipari gyártó környezetben
  • Középfokú szakmai végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Önálló és felelősségteljes munkaszervezés, eredményorientáltság
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség

Előny:

  • Alapfokú angol nyelvismeret (hiánya nem kizáró ok)
  • Felsőfokú műszaki végzettség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, egy stabil, folyamatosan fejlődő cégnél
  • Bejárási támogatás
  • Részvétel a vezetőfejlesztő programunkban
  • Piacképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Műszakvezető
  • Gyártás, Termelés vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2700 Cegléd, Ipartelepi út 25.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.