KUNTEJ Zrt.
Munkatársat keresünk

Üzemi technológus

pozícióba.
Téged keresünk, ha:
  • szereted a kihívásokat
  • szívesen részt vennél egy gyártóüzem minőségügyi és technológiai folyamatai kialakításában és betartatásában
  • szeretnél részese lenni egy vezetőfejlesztési programnak

Kik vagyunk mi?
A világ legnagyobb tejfeldolgozó vállalatának számító francia Lactalis Groupe több, mint 10 éve van jelen a magyar piacon többek köczött olyan márkákkal, mint a Parmalat, Président vagy Galbani termékek széles palettája. A Cégcsoport magyarországi leányvállalatainál, a Budapesten található központban és a Tiszafüreden lévő gyárban 200 fő dolgozik azon, hogy a termékek kifogástalan minőségben kerüljenek a vásárlók asztalára nap, mint nap. Vállalatunkat a folyamatos termelési és minőségi fejlődés jellemzi, melyet csak motivált és felkészült, a csapatmunkára elkötelezett kollégákkal vagyunk képesek elérni.

Főbb feladatok, munkák:

  • jó termelési, higéniai és munkabiztonsági gyakorlatok oktatása, fenntartása a vonatkozó sztenderdek mentén, javaslattétel fejlesztésre
  • meglévő technológiai folyamatok, megoldások ellenőrzése és elemzése (receptúrák, gépek, technológiák, stb.), illetve javaslattétel a fejlesztésre
  • technológiai folyamatok dokumentálása és frissítése
  • az üzemi minőségi folyamatok fejlesztése
  • új termék fejlesztésben aktív részvétel, szervezés, kivitelezés
  • technológiai üzemi fejlesztésekben aktív részvétel

Középtávon pedig egy üzemrész vezetését is rád bízzuk, így a te feladatod lesz a munkavállalók vezetése is.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • élelmiszermérnök végzettség
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • fejlődni akarás, proaktivitás, határozottság, önállóság

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

5350 Tiszafüred, Igari út 57.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem, küldje el szakmai önéletrajzát.