Vállalatunk az 1951-ben alapított Győr- és Vidéke Sütőipari Vállalat jogutódja, több, mint 60 éves szakmai múlttal rendelkezik. A termékportfólió nagyobb részét a szendvicskenyerek és kalácsok, valamint az egészségtudatos táplálkozást támogató termékek teszik ki, melyeket két telephelyen, Győrben és Miskolcon gyártunk. Vállalatunk hosszú évek óta a magyar sütőipari piac meghatározó szereplője.
Termékeinket folyamatosan fejlesztjük, alapvető értékeink közé tartoznak az innovációs készség, a megbízhatóság és kollegáink magas szintű elkötelezettsége.
„Minden ízében életrevaló”

Csatlakozzon Ön is a Ceres csapatához!

Nemzetközi háttérrel rendelkező élelmiszeripari vállalat
győri csapatába munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Üzemi technológus

A MUNKAKÖRHÖZ KAPCSOLÓDÓ FŐBB FELADATOK:

  • Közreműködik az üzemi technológiai folyamatok kialakításában, az élelmiszeripari termelés technológiai előkészítésében és új technológiák bevezetésében
  • Együttműködik az üzemi termeléstechnológia irányításában, tekintettel a termékek minőségére és a termelés rentabilitására
  • Termékfejlesztések végrehajtása, próbasütések elvégzése
  • Receptúrák létrehozása/karbantartása és ellenőrzése
  • Technológiai problémák operatív megoldása
  • Technológiai dokumentációk létrehozása és folyamatos nyomon követése

A JELÖLTEKKEL SZEMBEN TÁMASZTOTT ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú szakirányú végzettség (élelmiszeripari technikus)
  • FMCG szektorban (tejipari, húsipari, baromfiipari, sütőipari előállító üzemben) szerzett 3-5 év szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű MS Office ismeret (Word, Excel)
  • B kategóriás jogosítvány
  • kreativitás, kiváló problémamegoldó képesség és szervező készség
  • jó kommunikációs képesség
  • határozott, céltudatos személyiség
  • eredményorientált szemlélet

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil, nemzetközi vállalati háttér
  • hosszú távú munkalehetőség, változatos munkaköri feladatok
  • versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Győr