Sporttáplálék kiegészítők kereskedelmével foglalkozó,
dinamikusan fejlődő cégünk

Üzemi technológus

munkatársat keres Szadára, teljes munkaidőben.

Milyen feladatok várnak rád:

  • Részvétel új termékek gyártási folyamatainak kidolgozásában és felügyeletében
  • Próbagyártások levezetése
  • A szériagyártásban lévő termékek gyártási folyamatainak felülvizsgálata, a folyamatok optimalizálása
  • A gyártóüzemi gyártógépek, gyártósorok kezelésének, beállításainak optimalizálása
  • Gyártási technológiai utasítások elkészítése, eljárás- és munkautasítások megtervezése, kidolgozása
  • Hatékony részvétel az üzem technológiai folyamatának megtervezésében és kidolgozásában
  • A gyártóüzem által előállított félkész- és késztermékek gyártás-, valamint csomagolástechnológiai folyamatainak kidolgozása, koordinálása, felülvizsgálata
  • Termelőberendezések technológiai beüzemelésében részvétel
  • Technológiai rendszerek működéséhez tartozó dokumentációk kidolgozása, naprakészen tartása, változások követése
  • Technológiai beruházások előkészítésében közreműködés
  • Munkautasítások technológiai felülvizsgálata és módosítása szükség esetén

Minőségirányítási rendszerben meghatározott feladatok elvégzése és dokumentálása

Elvárások:

  • Élelmiszeripari, gyógyszeripari felsőfokú szakirányú végzettség
  • 3 év gyártói környezetben szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Gyakorlatias szemlélet
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Eredményorientáltság
  • Önálló munkavégző képesség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk számodra egy stabil háttérrel rendelkező vállalatnál
  • Vidám és támogató csapatban dolgozhatsz, ahol meghallgatják és támogatják az új ötleteket
  • Fejlődési és továbblépési lehetőséget kínálunk
  • Versenyképes fizetést és dolgozói kedvezményt, valamint modern, fiatalos munkakörnyezetet biztosítunk
  • Ingyenes dolgozói járat több környező településről (Kartal, Veresegyház, Tura, Gödöllő, Budapest irányából)

Munkavégzés helye:

Szada, Ipari park

Munkaidő:

Munkanapokon 8:00 órától 16:00 óráig

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Termelésirányítás
  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szada

Ha szeretnél egy gyorsan fejlődő cég fiatalos, lendületes csapatának munkatársa lenni jelentkezz hozzánk a "JELENTKEZEM" linkre kattintva, egy rövid kérdőív kitöltésével, magyar nyelvű fényképes önéletrajzoddal, valamint nettó bérigényed megjelölésével!