Kaiser Food Kft.
Munkatársat keresünk

Üzemi takarító

pozícióba.

Feladatok:

    A KAISER FOOD Kft. a magyarországi húsipari piac egyik legmeghatározóbb szereplője. Szolnoki gyártótelephellyel rendelkező Vállalatunkhoz azonnali munkakezdéssel várjuk leendő munkatársunkat két műszakos munkarendbe a következő munkakörbe:

    A munkakör célja:

    Tiszta és higiénikus munkakörnyezet folyamatos fenntartása az üzem területén.

    Főbb feladatok, munkák:

    • Érlelőhelységek, klímák takarítása,
    • Húsaprítógép és különböző, a gyártásban használt gépek, berendezések takarítása,
    • Az üzem padozatának és az élelmiszerekkel érintkező felületek takarítása, fertőtlenítése
    • Öltözők, mosdók, zuhanyzók, mellékhelyiségek takarítása
    • Irodahelyiségek takarítása
    • Az üzem higiéniai szempontból való felkészítése az auditokra, hatósági ellenőrzésekre, látogatásokra
    • Takarítási naplók folyamatos vezetése.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Minimum általános iskolai végzettség
    • Kiváló fizikai erőnlét, állóképesség (nehéz fizikai munkáról van szó)
    • Pontosság, megbízhatóság, felelősségteljes, higiénikus munkavégzés

    Munkavégzés helye:

    Szolnok, Vágóhíd út 60.

    Munkarend:

    Két műszakos (6.00-14.20, 13.40-22.00)

    Az állás kezdésének várható időpontja:

    Azonnal

    Egyéb juttatások

    • Havi bónusz
    • SZÉP kártya
    • Helyi bérlet, utazási költségtérítés
    • Kedvezményes vásárlási lehetőség a mintaboltban

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

5000 Szolnok, Vágóhíd utca 60.

Egyéb juttatások:

cafeteria