Folyamatos terjeszkedéssel kívánjuk pozíciónkat erősíteni a piacon. Ehhez elkötelezett munkatársakra és vezetőkre van szükségünk, akik felelősségteljes cselekedeteikkel képesek eredményeket elérni.

Csapatunk erősítéséhez olyan munkatársakat keresünk:

- akik elkötelezettek és ambiciózusak

   - akik szenvedélyesek munkájukban

    - akik készek a folyamatos tanulásra

     - akik készek a döntéshozatalra

      - akiket a legapróbb részletek is érdekelnek

     - akik szeretnek dolgozni és motiválni másokat

    - akik az egyszerű és hatékony megoldásokat keresik

   - akik kíváncsiak és szívesen tanulnak

  - akik mernek kérdezni

- akik képesek rendszerekben gondolkodni

- akik az eredményeket tartják szem előtt

Érdekes és kihívást jelentő karrierre vágyik egy nemzetközi faipari nagyvállalatnál? Szeretné megosztani velünk a tapasztalatait, hogy közösen még többet érjünk el? Szeretne folyamatosan fejlődni?

Munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Üzemi takarító

Munkavégzés helye: FALCO Zrt., 9700 Szombathely, Zanati út 26.

Feladatok:

  • a gyár különböző területeinek és üzemeinek tisztántartása (udvar, külső és belső üzemrészek egyaránt)
  • manuális (seprű) és géppel történő takarítás
  • megadott üzemrészek tisztántartása
  • az észlelt rendellenességek jelzése a felettes felé
  • gépek, gépegységek és a munkaterület tisztántartása

Elvárások:

  • minimum általános iskolai végzettség (8 befejezett osztály)
  • egy műszakos munkarend vállalása, alkalmankénti túlórákkal
  • megbízhatóság, önállóság, precíz munkavégzé

Amit kínálunk:

  • kiváló bérezés, átlagon felüli pótlékok
  • nettó 15.000 Ft jelenléti jutalom
  • 15 Ft / km bejárási támogatás
  • nagy önállóság és fejlődési lehetőség egy nemzetközi multinacionális faipari cégnél

Amennyiben az általunk kínált lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva.

FALCO ZRT. – Bauzek Renáta HR munkatárs

+36 94 516 612