Hunorganic Kft.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Üzemi takarító, csomagoló

Főbb feladatok, munkák:

    A Hunorganic Kft gluténemntes üzemébe keresünk munkájára igényes takarító kollégát.

    Üzemi és irodai területek takarítása, szerszámok és üzemi eszközük takarítása fertőtlenítése.

    Az elsődleges takarítási feladatok mellett kézi csomagolási és címkézési feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    egészségügyi könyv

    megfelelő fizikai és egészségügyi állapot

    precíz és alapos munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    hasonló területen szerzett tapasztalat

    anyagmozgatógép kezelői vizsga

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Újkúti utca 5.

Önéleztrajz, iskolai végzettséget igazoló dokumentumok