GO-METALL Kft.

Üzemi segédmunkás

Hirdetés szövege:

    XXI. kerületben lévő üzemünkbe keresünk Üzemi segédmunkást.

    1 műszak 7-15 óráig

    Feladatok:

    - Késztermék csomagolása és szállításra előkészítése

    - Felelősség vállalás a csomagolt termékek külalakjáért, tömegéért, jelöléséért, pontos darabszámért címkézéséért és raklap rakásáért.

    - Munkaterület tisztán tartása

    - Tereprendezés

    - Anyagmozgatás (5t daru)

    Elvárások:

    - Legalább 8 általános iskolai végzettség

    - Megbízható, pontos, lelkes és elkötelezett munkavégzés

    -Nagyfokú precizitás

    -Határozottság, önnálóság

    - Darukezelői jogosítvány előny de nem feltétel

    Érdeklődni a 061-277-8302-es számon (H-P 7-15-ig). Nyugdíjasok jelentkezését is várjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1211 Budapest, Acélcső utca 15.