Sporttáplálék kiegészítők kereskedelmével foglalkozó,

dinamikusan fejlődő cégünk

Üzemi lejelentő

munkatársat keres azonnali munkakezdéssel, teljes munkaidőben

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Gyártással kapcsolatos dokumentációk elkészítése
  • Heti tervben szereplő, gyártásokhoz szükséges anyagigény leadása
  • Vállalatirányítási program ismerete és használata
  • Gyártóüzem adminisztratív segítése
  • Kimutatások készítése
  • Egyéb adminisztrációs, adatrögzítési feladatok

Téged keresünk, ha megfelelsz az alábbiaknak:

  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés, munkára igényes személyiség
  • Önálló munkavégzésre képes, határozott egyéniség

A pozíció betöltésénél előnyt jelent:

  • Vállalatirányítási rendszerben, különösen IFS-ben szerzett adminisztrációs tapasztalat
  • Termelési területen szerzett irodai tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés

Munkaidő:

Hétfőtől péntekig, két műszakos munkarendben, 8 óra (6:00-14:00; 14:00-22:00)

Dolgozói buszjáratok:

Az alábbi településeken keresztül:

Törtel – Cegléd – Budapest - Dunakeszi, Rétság – Vác - Dunakeszi,

Mogyoród - Fót – Dunakeszi, Budapest - Dunakeszi útvonalakon

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Dunakeszi

Ha szeretnél egy gyorsan fejlődő cég fiatalos, lendületes csapatának munkatársa lenni jelentkezz hozzánk a "JELENTKEZEM" linkre kattintva, egy rövid kérdőív kitöltésével, magyar nyelvű fényképes önéletrajzoddal, valamint nettó bérigényed megjelölésével!