Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Richter Gedeon

Üzemi laboráns

munkatársat keres
Referencia szám: 30013879

Főbb feladatok:

    fizikai vizsgálatok végzése, analitikai és mikrobiológiai mintavételezés, anyagazonosítás NIR készülékkel.

Követelmények, elvárások:

  • vegyésztechnikus vagy vegyészlaboráns végzettség;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • precíz, pontos munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkavégzés – határozatlan idejű munkaszerződéssel;
  • stabil hátterű nagyvállalat nyújtotta lehetőségek;
  • utiköltségtérítés;
  • jóléti intézmények (óvoda, uszoda, sportpálya, konditerem, üdülők)

Munkarend:

  • 3 műszak.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Laboráns
  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, hogy jelentkezése során fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a bérigény megjelölésével, valamint a referenciaszám feltüntetésével szíveskedjék csatolni.

Richter Gedeon
EEI Partner Szervezet

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
3 db szavazat
Állás, munka még: Richter Gedeon Nyrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Üzemi laboráns
  • Hirdető cég: Richter Gedeon Nyrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: fizikai vizsgálatok végzése, analitikai és mikrobiológiai mintavételezés, anyagazonosítás NIR készülékkel.
  • Elvárások: vegyésztechnikus vagy vegyészlaboráns végzettség; felhasználói szintű számítógépes ismeretek; precíz, pontos munkavégzés.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.06.19