Sporttáplálék kiegészítők kereskedelmével foglalkozó,
dinamikusan fejlődő cégünk

Üzemi higiénikus

munkatársat keres azonnali munkakezdéssel,
teljes munkaidőben.

    A BioTechUSA több mint 800 alkalmazottal, csaknem 150 franchise üzlettel, és közel 70 országra kiterjedő forgalmazói hálózattal Európa egyik legnagyobb és legdinamikusabban növekvő sportcélú minőségi táplálék-kiegészítők gyártója és forgalmazója. Küldetésünk a sport és az egészséges életmód népszerűsítése és támogatása. Szadai telephelyünkre keresünk szorgalmas, tapasztalt munkaerőt az alábbi feltételekkel.

Feladatok:

  • Mintaelőkészítő műveletek és mikrobiológiai vizsgálatok elvégzése
  • Üzemi környezet és személyi higiénia folyamatos vizsgálata és ellenőrzése
  • Élelmiszer-készítmények mintavételezése
  • A vizsgálati eredmények kiértékelése és dokumentálása az érvényes szabályozásoknak megfelelően
  • A vizsgálatokhoz szükséges eszközök, anyagok mennyiségének és állapotának nyomon követése, valamint beszerzési igények jelzése
  • Mikrobiológiai kivizsgálásokban való aktív részvétel, az eltérések lehetséges gyökérokainak feltárása

Elvárások:

  • Középfokú vagy felsőfokú iskolai végzettség
  • 2-3 éves mikrobiológiai laborban szerezett tapasztalat
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret

Előnyök:

  • Minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat
  • Sporttáplálék-kiegészítő piac ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű cég
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Jó csapat
  • Céges buszjárat több környező településről

Egyéb információ az állásról:

    Munkarend:
    Munkanapokon 8:00-tól 16:00-ig.

    Kiegészítő információk:
    A munkába járás több környező településről ingyenes dolgozói járattal is megoldható.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Laboros
  • Minőségbiztosítás
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szada, 2111 Ipari Park út 10.

Pályázni a „JELENTKEZEM” linkre kattintva tud fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél és havi nettó bérigény megjelölésével.