Üzemi higiéniai belső ellenőr

BioTech USA Kft.

Dunakeszi, Csörsz árok köz 2.

Sporttáplálék kiegészítők kereskedelmével foglalkozó,
dinamikusan fejlődő cégünk

munkatársat keres, teljes munkaidőben.

Ha szereztél már tapasztalatot üzemi higiéniai területen, rendelkezel releváns iskolai végzettséggel és szeretnél részt venni változatos minőségbiztosítási feladatokban, jelentkezz hozzánk!

Milyen feladatok várnak rád:

  • Mintaelőkészítő műveletek és mikrobiológiai vizsgálatok elvégzése
  • Üzemi környezet és személyi higiénia folyamatos vizsgálata és ellenőrzése
  • Élelmiszer-készítmények mintavételezése
  • A vizsgálati eredmények kiértékelése és dokumentálása az érvényes szabályozásoknak megfelelően
  • A vizsgálatokhoz szükséges eszközök, anyagok mennyiségének és állapotának nyomon követése, valamint beszerzési igények jelzése
  • Mikrobiológiai kivizsgálásokban való aktív részvétel, az eltérések lehetséges gyökérokainak feltárása

Téged keresünk, ha:

  • Középfokú vagy felsőfokú iskolai végzettséggel rendelkezel
  • 1-2 éves üzemi higiéniai tapasztalatod van
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés jellemez
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretekkel bírsz

Előnyt jelent:

  • Minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat
  • Sporttáplálék-kiegészítő piac ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk számodra egy stabil háttérrel rendelkező vállalatnál
  • Vidám és támogató csapatban dolgozhatsz, ahol meghallgatják és támogatják az új ötleteket
  • Versenyképes fizetést és dolgozói kedvezményt, valamint modern, fiatalos munkakörnyezetet biztosítunk
  • Céges dolgozói buszjáratot biztosítunk Budapestről

Munkarend:

Hétfőtől péntekig napi 8 óra, 8:00-tól 16:00-ig

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Laboráns
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Ha szeretnél egy gyorsan fejlődő cég fiatalos, lendületes csapatának munkatársa lenni jelentkezz hozzánk a "JELENTKEZEM!" linkre kattintva, egy rövid kérdőív kitöltésével, magyar nyelvű fényképes önéletrajzoddal, valamint nettó bérigényed megjelölésével!