Üzemi dolgozó

Brilliance Kft.

1211 Budapest, Színesfém utca 23.

Csepeli székhelyű tisztítószer gyártó üzemünkbe egy műszakos munkarendben

munkatársat keresünk.

A Brilliance Kft. 25 éve a tisztítószer gyártás kiemelkedő alakja. A cégben egy összeszokott csapat dolgozik. Hiszünk abban, hogy a termékeknek és a szolgáltatásoknak kiváló minőségűeknek kell lenniük.

Főbb feladatok, munkák:

  • Termelésben lévő gépek kezelése
  • Késztermékek kézzel és géppel történő csomagolása illetve mozgatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Jó fizikai kondíció (20-30 literes ballonok kézi mozgatására is szükség van a munkakörben)

Amit kínálunk:

  • Szabad hétvégék, egy műszakos, hétfőtől péntekig tartó munkarend
  • Jó hangulatú, összetartó csapat, akikre mindig számíthatsz
  • Támogató vezetők, akikhez bátran fordulhatsz, ha kérdésed van
  • Betanított, fizikai munka

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Ha felkeltettük érdeklődésed, jelentkezz hozzánk és küldd el önéletrajzod bérigényed megjelölésével.