BPW-Hungária Kft.

Üzemi anyagmozgató

A német BPW Bergische Achsen KG szombathelyi leányvállalata, a több mint 1400 főt foglalkoztató BPW-Hungária Kft. nehézfutóművek, futóműrendszerek előállításával, illetve agrárgépipari termékek tervezésével, fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozik. Az 1991-es alapítása óta folyamatosan fejlődő vállalatot világszínvonalú technológia és termékek jellemzik. Ezt a minőséget és elismertséget nyújtja munkavállalói számára is: komoly, szakmai igényességet követelő feladatok, változatos munka, kiemelkedő juttatási csomag, motiváló elismerési rendszer, dolgozók iránti elkötelezettség és az egészségmegőrzésben vállalt szerepe teszi vonzóvá a munkavállalók körében. Várjuk leendő munkatársunk jelentkezését az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok, munkák:

  • Termelés félkész anyagainak előkészítése, komissiózása
  • Szükséges anyagok igénylése a vállalati irányítási rendszeren keresztül
  • Üzemi készletek ellenőrzése
  • Targoncás anyagmozgatás
  • RF eszközzel üzemi logisztikai tranzakciók végrehajtása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • OKJ-s targoncavezetői engedély és hatósági jogosítvány vezetőüléses és vezetőállásos targoncákhoz
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Terhelhetőség
  • Rugalmasság
  • Önálló munkavégzés
  • Számítógépes alapismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Műszaki képzettség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Targoncás gyakorlat
  • Emelőgépes képesítés (daru)
  • SAP ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Étkezési jegy, Szakmai tréningek, Lakhatási támogatást biztosító ajánlat

Munkavégzés helye:

9700 Szombathely, Körmendi út 98.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.