Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, multinacionláis megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

ÜZEMI ANYAGGAZDÁLKODÓ

Feladatok:

  • Az alapanyag és komponens ellátási folyamat működtetése, fejlesztése.
  • Raktári komissiók tételes átvétele. Napi és heti szintű anyagellátások kezelése és ellenőrzése.
  • Az üzem alapanyaggal, komponensekkel, segédanyagokkal történő időbeli ellátása. A rendelések elkészítése gyártási hetekre.
  • Anyaghiányok ellenőrzése, beszerzés felé történő jelzése.
  • Anyaghiányok nyomonkövetése, beérkezést követő kivételezése. SAP problémák kezelése.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség.
  • Hasonló területen szerezett 1-3 éves tapasztalat.
  • Középszintű számítástechnikai ismeretek
  • Jó problémamegoldó-, szervező-, kapcsolatteremtő képesség.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet,
  • Karrierlehetőség egy multinacionális vállalatcsoporton belül,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Raktározás, Készletezés

Munkavégzés helye:

Budapest XXI. kerület

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Adecco Kft.
Nyilvántartási szám: 02-19611/1998-0100, 47285/2001-0100

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Adecco Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Üzemi anyaggazdálkodó
  • Rövid pozíció név: Anyaggazdálkodó
  • Hirdető cég: Adecco Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: Az alapanyag és komponens ellátási folyamat működtetése, fejlesztése. Raktári komissiók tételes átvétele. Napi és heti szintű anyagellátások kezelése és ellenőrzése. Az üzem alapanyaggal, komponensekkel, segédanyagokkal történő időbeli ellátása. A rendelések elkészítése gyártási hetekre. Anyaghiányok ellenőrzése, beszerzés felé történő jelzése. Anyaghiányok nyomonkövetése, beérkezést követő kivételezése. SAP problémák kezelése.
  • Elvárások: Középfokú végzettség. Hasonló területen szerezett 1-3 éves tapasztalat. Középszintű számítástechnikai ismeretek Jó problémamegoldó-, szervező-, kapcsolatteremtő képesség.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-06