Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Sealed Air globális piacvezetőként egyike a legjelentősebb nemzetközi vállalatoknak az élelmiszeripari és termékvédő csomagolóanyagok, csomagolórendszerek ipari és végfelhasználói piacán. A Pest megyei Újhartyánban működő üzemegységünk csapatának erősítésére keresünk néhány éves szakmai tapasztalattal rendelkező

Üzemi adminisztrátorokat

(termelési műszakokhoz igazodó munkarenddel)

    Üzemi adminisztrátor munkatársaink legfőbb feladata a termelési műszakvezetők adminisztratív támogatása: folyamatban lévő és lezárt gyártási projektek elektronikus nyilvántartásokban való rögzítése, gyártáselőkészítési és logisztikai osztállyal való kapcsolattartás, műszakbeosztás elkészítése, feljegyzések készítése, a termelési folyamathoz kapcsolódó dokumentumok és formanyomtatványok kitöltése, naprakész vezetése.

Feladatok:

  • A gyártási területen dolgozór termelési műszakvezetők adminisztratív támogatása
  • Folyamatban lévő és lezárt gyártási projektek vállalatirányítási rendszerben való rögzítése
  • Társosztályokkal (gyártáselőkészítés, logisztika) való kapcsolattartás
  • Operátorokkal, műszakvezetőkkel és területi vezetőkkel való napi szintű együttműködés
  • Az üzemben gyártott termékportfólió és az alkalmazott gyártástechnológia megismerése

Elvárások:

  • Középiskolai végzettség
  • Termelési műszakokhoz igazodó munkarend vállalása
  • 3-5 év adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • Pontos, alapos, lelkiismeretes munkavégzés
  • Önálló feladatok ellátására és csapatmunkára egyaránt való képesség
  • Monotonitástűrő, de rugalmas személyiség
  • Nagy terhelhetőség (gyakori éjszakai munkavégzés, üzemi munkakörnyezet)

Előny:

  • Termelő környezetben, üzemi adminisztrációban szerzett gyakorlat
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • 100%-ban bejelentett alkalmazotti jogviszony
  • Pontosan érkező, műszakpótlékkal kiegészített fizetés
  • Ingyenes céges buszjárat a környező településekről és Budapestről
  • Széles körű béren kívüli juttatások
  • Stabil, kiszámítható háttér

Munkavégzés helye:

  • Újhartyán (Ipari Park, az M5-ös autópálya 43. km-nél)

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Újhartyán, 2367 Amerikai út 1.

Amennyiben felkeltette az érdeklődését a lehetőség, magyar nyelvű frissített szakmai önéletrajzát várjuk.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Üzemi adminisztrátor
  • Rövid pozíció név: Üzemi adminisztrátor
  • Hirdető cég: Sealed Air Magyarország Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Újhartyán
  • Feladatok: A gyártási területen dolgozór termelési műszakvezetők adminisztratív támogatása Folyamatban lévő és lezárt gyártási projektek vállalatirányítási rendszerben való rögzítése Társosztályokkal (gyártáselőkészítés, logisztika) való kapcsolattartás Operátorokkal, műszakvezetőkkel és területi vezetőkkel való napi szintű együttműködés Az üzemben gyártott termékportfólió és az alkalmazott gyártástechnológia megismerése
  • Elvárások: Középiskolai végzettség Termelési műszakokhoz igazodó munkarend vállalása 3-5 év adminisztratív területen szerzett tapasztalat Pontos, alapos, lelkiismeretes munkavégzés Önálló feladatok ellátására és csapatmunkára egyaránt való képesség Monotonitástűrő, de rugalmas személyiség Nagy terhelhetőség (gyakori éjszakai munkavégzés, üzemi munkakörnyezet)
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-07-19
  • Lejárati dátum: 2018-07-26
Állás, munka még: Sealed Air Magyarország Kft.>