Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Budapesti székhelyű Belsőépítészettel és Üzletberendezéssel továbbá bútorgyártással foglalkozó Kft.

Üzemi adminisztrátort

keres.

Feladata:

  • Termelőüzemmel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása üzemvezetői és üzemvezető helyettesi irányítás mellett.
  • Dolgozók munkaidő nyilvántartásának kezelése, szabadságok nyilvántartása, bérpapírok – utalványok kiosztása.
  • Az üzemhez kapcsolódó iroda üzemeltetéséhez szükséges beszerzések bonyolítása. / tisztítószerek, irodaszerek/
  • Az üzembe érkező iratok iktatása, postázása, kezelése, a cég belső szabályzatainak megfelelően.
  • Üzemi termeléstervezéshez kapcsolódó kimutatások, statisztikák, nyilvántartások készítése.
  • Az üzem munka – baleset és tűzvédelmi dokumentumainak kezelése a munkavédelmi tanácsadó felügyelete irányítása mellett.
  • Az üzemvezető és üzemvezető helyettes munkájával kapcsolatos minden adminisztratív tevékenység támogatása. / adatrögzítés – levelezés /
  • Együttműködés az üzem működésével kapcsolatban a gyártáselőkészítő, művezető kollégákkal.

Elvárások:

  • Adminisztrációs területen szerzett igazolható szakmai tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Önálló munkavégzés, fegyelmezettség, pontosság.
  • Kiváló helyzetértékelés és problémamegoldó készség
  • MS Office felhasználó szintű ismerete.
  • Angol és/vagy német kommunikációképes nyelvtudás előny, de nem feltétel.

Amit kínálunk:

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes, kiemelkedő jövedelem és béren kívüli juttatási csomag
  • Fiatalos munkakörnyezet.
  • Előmeneteli és szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha Ön úgy érzi, hogy a fenti elvárásoknak megfelel, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát juttassa el a "Jelentkezem" gombra kattintva, a megpályázott munkakör megjelölésével.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Üzemi adminisztrátor
  • Hirdető cég: Megaholz Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Termelőüzemmel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása üzemvezetői és üzemvezető helyettesi irányítás mellett. Dolgozók munkaidő nyilvántartásának kezelése, szabadságok nyilvántartása, bérpapírok – utalványok kiosztása. Az üzemhez kapcsolódó iroda üzemeltetéséhez szükséges beszerzések bonyolítása. / tisztítószerek, irodaszerek/ Az üzembe érkező iratok iktatása, postázása, kezelése, a cég belső szabályzatainak megfelelően. Üzemi termeléstervezéshez kapcsolódó kimutatások, statisztikák, nyilvántartások készítése. Az üzem munka – baleset és tűzvédelmi dokumentumainak kezelése a munkavédelmi tanácsadó felügyelete irányítása mellett. Az üzemvezető és üzemvezető helyettes munkájával kapcsolatos minden adminisztratív tevékenység támogatása. / adatrögzítés – levelezés / Együttműködés az üzem működésével kapcsolatban a gyártáselőkészítő, művezető kollégákkal.
  • Elvárások: Adminisztrációs területen szerzett igazolható szakmai tapasztalat Középfokú végzettség Önálló munkavégzés, fegyelmezettség, pontosság. Kiváló helyzetértékelés és problémamegoldó készség MS Office felhasználó szintű ismerete. Angol és/vagy német kommunikációképes nyelvtudás előny, de nem feltétel.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-12
Állás, munka még: Megaholz Kft. >