Az ICT igazgatóság a KBC magyarországi érdekeltségei számára biztosít magas színvonalú informatikai megoldásokat. Megtervezzük, kialakítjuk és üzemeltetjük a Bankcsoport informatikai rendszerét. A Közép-európai adatközpontunk magas színvonalú adatközpont szolgáltatásokat nyújt a közép-európai (Csehország, Szlovákia, Belgium, Írország) KBC Group szervezetek számára.

Üzemeltető munkatárs szerver területre

Főbb feladatok

  • Alkalmazások, operációs rendszerek üzemeltetése, a rendszerek magas szintű rendelkezésre állásának biztosítása, karbantartása, fellépő rendszerhibák elhárítása, megelőzése
  • Fejlesztések, implementálások elvégzéséhez, az üzemeltetési környezet kialakításához szükséges támogatás biztosítása
  • Részvétel rendszerhibák feltárásában, elhárításában
  • Az adatközponti alkalmazások biztonságos üzemeltetéséhez szükséges környezet kialakítása, mentési eljárások kidolgozása
  • Részvétel DISASTER/RECOVERY technikák kidolgozásában, szükség esetén végrehajtásában
  • HP Enclosure, blade és Cisco UCS chassis és blade konfigurálása
  • Részvétel a fejlesztési projektek végrehajtásában
  • Üzemeltetési dokumentációk átvétele, azok folyamatos napra készen tartása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Szakirányú felsőfokú végzettség és 2-4 év üzemeltetési tapasztalat vagy
  • Felsőfokú végzettség és 4-7 év üzemeltetési tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • HP Blade Technologies és Cisco UCS ismerete
  • VMware környezet üzemeltetési ismeret

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • VMware VCP vizsga
  • BMC BladeLogic felhasználói ismerete
  • Red Hat Linux üzemeltetési ismerete

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1095 Lechner Ödön fasor 9.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.